Logo Fortuna 1.30
Nasz typ : FC Porto strzeli pierwszego gola w meczu
Logo Fortuna 1.30
Drużyna FC Porto w 5 ostatnich meczach aż 3 razy zdobywała bramkę jako pierwsza. U bukmachera Fortuna można typować zakład na to, że drużyna FC Porto strzeli pierwszą bramkę w nadchodzącym meczu. Kurs wynosi 1.30.
- : -
16:30Estádio Do Dragão (Porto)
Logo Fortuna1.32Logo Superbet5.00Logo LVBET8.00

FC Porto - Santa Clara kursy bukmacherskie

FC- X SAN
Fortuna
1.32
4.70
10.25
Superbet
1.30
5.00
10.00
LVBET
1.33
4.80
8.00
Betclic
1.33
4.75
9.00
Logo Fortuna
Powyżej/poniżej (Poniżej 3,5 goli)W 5 ostatnich meczach, w których występowała drużyna FC Porto średnia liczba goli wynosi 2, a w meczach z udziałem zespołu Santa Clara średnia bramek wynosi 3. Na nadchodzący mecz u bukmachera Fortuna można typować zakład 'poniżej 3.5 goli' po kursie w wysokości 1.38.
Sprawdź ofertę

W dniu 16.05.2026 o godz. 16:30 odbędzie się mecz FC Porto - Santa Clara w rozgrywkach Liga Portugalska.

Kto faworytem meczu FC Porto - Santa Clara?

Drużyna FC Porto jest faworytem nadchodzącego meczu FC Porto - Santa Clara. Średni kurs na zwycięstwo zespołu FC Porto wynosi 1.32. Najwyższy kurs na wygraną drużyny FC Porto wynosi 1.33, a w przypadku wygranej zespołu Santa Clara. kurs wynosi 9.00. Remis można typować po najwyższym kursie o wartości 5.00.

Na podstawie zebranych przez nas danych takich jak statystyki, ciekawostki i innye informacje o spotkaniu, przedstawiamy listę typów bukmacherskich na mecz FC Porto - Santa Clara.

FC Porto - Santa Clara typy

  • Pierwszy gol w meczu (FC Porto) - 1.30
  • Powyżej/poniżej (Poniżej 3,5 goli) - 1.38

FC Porto ostatnie wyniki

  • AVS 3 - 1 FC Porto (10.5.2026)
  • FC Porto 1 - 0 FC Alverca (2.5.2026)
  • Estrela 1 - 2 FC Porto (26.4.2026)
  • FC Porto 0 - 0 Sporting Lizbona (22.4.2026)
  • FC Porto 2 - 0 Tondela (19.4.2026)

Santa Clara ostatnie wyniki

  • Arouca 2 - 2 Santa Clara (2.5.2026)
  • Santa Clara 2 - 1 SC Braga (26.4.2026)
  • Casa Pia AC 0 - 0 Santa Clara (18.4.2026)
  • Santa Clara 0 - 2 Rio Ave (11.4.2026)
  • Sporting Lizbona 4 - 2 Santa Clara (3.4.2026)

FC Porto - Santa Clara – ostatnie bezpośrednie mecze

  • Santa Clara 0 - 1 FC Porto (4.1.2026)
  • FC Porto 1 - 1 Santa Clara (26.1.2025)
  • Santa Clara 0 - 2 FC Porto (16.8.2024)
  • Santa Clara 1 - 2 FC Porto (29.2.2024)
  • FC Porto 2 - 1 Santa Clara (15.4.2023)

FAQ - często zadawane pytania

Ciekawostki

  • 1.5 - tyle bramek średnio na mecz zdobywa u siebie zespół FC Porto (dane z ostatnich 10 meczów).
  • W dziesięciu ostatnich meczach na wyjeździe drużyna Santa Clara traciła średnio 1.5 gola na mecz.
  • Średnia liczba goli z ostatnich pięciu meczów z udziałem drużyny FC Porto wynosi 2.
  • Drużyna FC Porto 3 razy nie straciła gola w ostatnich pięciu meczach.
  • 1.4 to średnia liczba bramek jaką zdobywała drużyna FC Porto w ostatnich 10 meczach.
  • 1.2 to średnia liczba bramek jakie tracił zespół Santa Clara w ostatnich 10 meczach.
  • 2 razy w ostatnich 5 meczach drużyna Santa Clara nie zdobyła bramki.

Insights

  • Drużyna FC Porto nie przegrała żadnego z ostatnich 10 spotkań rozgrywanych na własnym stadionie.

Statystyki przedmeczowe

Szanse na zwycięstwo
Logo drużynyFC Porto
Remis
Logo drużynySanta Clara
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Logo drużynyFC Porto
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Logo drużynySanta Clara
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Zapytaj o mecze, typy, statystyki, składy...

Wiadomości: 0 / 3