Logo Fortuna 2.70
Nasz typ : Znicz Pruszków wygra 2. połowę
Logo Fortuna 2.70
Drużyna Znicz Pruszków w ostatnich 5 meczach wygrywała 2. połowę 4 razy. 2.70 - taki kurs na zwycięstwo w drugiej połowie drużyny Znicz Pruszków oferuje bukmacher Fortuna.
Ads by AtomAds
Logo LVBET
Zwycięzca meczu 1X2 (Górnik Łęczna)Kurs oferowany przez bukmachera LVBET na zwycięstwo w dzisiejszym meczu drużyny Górnik Łęczna wynosi 2.05. Drużyna Górnik Łęczna wygrała 3 z ostatnich 5 swoich meczów.
Sprawdź ofertę

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

ZNI X GOR
LVBET
Fortuna
Betclic
Centrum meczowe

Składy, sędziowie, zdarzenia i inne informacje

Sprawdź podstawowe składy, zawodników rezerwowych, absencje i kontuzje, zdarzenia meczowe oraz obsadę sędziowską.

SkładySkładySkładySkłady
Ławka (Gospodarze)
99(G)Wilk
74(D)Kruk
40(D)Stadnicki5.3
23(D)Turek5.3
30(M)Akhmedov5.3
88(M)Osipiuk
77(M)Swierkot
29(A)Antkowiak5.2
9(A)Novotny5.1
Ławka (Goście)
1(G)Gzowski
3(D)Holuj4.7
9(M)Bartoszewicz4.7
18(M)Drabik
22(M)Karol4.7
21(M)Redlinski4.7
15(A)Głowiński
26(A)Kieszek
16(A)Szafrański4.7

W dniu 31.10.2026 o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie Górnik Łęczna - Znicz Pruszków w rozgrywkach 2. Liga Polska.

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków, kto faworytem meczu?

Zespół Górnik Łęczna jest faworytem nadchodzącego spotkania Górnik Łęczna - Znicz Pruszków. 2.31 - tyle wynosi średni kurs na zwycięstwo ej drużyny. 2.45 to najwyższy dostępny kurs na wygraną zespołu Górnik Łęczna. 3.02 to natomiast najwyższy kurs na zwycięstwo zespołu Znicz Pruszków. Remis w tym meczu można typować po najwyższym kursie 3.44.

Poniżej przedstawiamy propozycje typów bukmacherskich na mecz Górnik Łęczna - Znicz Pruszków, które zostały przygotowane w oparciu o statystyki drużyn, statystyki piłkarzy, analizę, ciekawostki i inne informacje o meczu.

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków typy

  • Wygra 2. połowę (Znicz Pruszków) - 2.70
  • Zwycięzca meczu 1X2 (Górnik Łęczna) - 2.05

Górnik Łęczna ostatnie wyniki

  • Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Katowice (27.10.2026)
  • Lechia Zielona Góra 0 - 6 Górnik Łęczna (24.10.2026)
  • Górnik Łęczna 1 - 2 Stal Stalowa Wola (17.10.2026)
  • GKS Tychy 3 - 0 Górnik Łęczna (11.10.2026)
  • Górnik Łęczna 3 - 1 Chojniczanka Chojnice (4.10.2026)

Znicz Pruszków ostatnie wyniki

  • Znicz Pruszków 0 - 1 Ruch Chorzów (28.10.2026)
  • Avia Swidnik 0 - 2 Znicz Pruszków (25.10.2026)
  • Znicz Pruszków 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała (18.10.2026)
  • Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Znicz Pruszków (11.10.2026)
  • Znicz Pruszków 4 - 2 Stal Stalowa Wola (4.10.2026)

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków – ostatnie bezpośrednie mecze

  • Znicz Pruszków 2 - 2 Górnik Łęczna (24.4.2026)
  • Górnik Łęczna 1 - 1 Znicz Pruszków (19.10.2025)
  • Górnik Łęczna 1 - 2 Znicz Pruszków (1.3.2025)
  • Znicz Pruszków 2 - 3 Górnik Łęczna (18.8.2024)
  • Znicz Pruszków 1 - 2 Górnik Łęczna (26.6.2024)

Przewodnik meczowy

Informacje o meczu Górnik Łęczna – Znicz Pruszków

Co warto wiedzieć o meczu?

Kiedy mecz? O której godzinie?
Mecz Górnik Łęczna - Znicz Pruszków zostanie rozegrany w dniu 31.10.2026 o godzinie 12:00.
Kto jest faworytem spotkania?
Faworytem spotkania Górnik Łęczna - Znicz Pruszków jest drużyna Górnik Łęczna, na której wygraną średni kurs wynosi 2.31.
Jakie kursy są oferowane na mecz?
2.45 to najwyższy kurs na zwycięstwo drużyny Górnik Łęczna, a 3.02 to najwyższy kurs w przypadku wygranej drużyny Znicz Pruszków.

Ciekawostki

  • 1.2 - tyle goli średnio na mecz traci u siebie drużyna Górnik Łęczna (dane z ostatnich 10 meczów).
  • W dziesięciu ostatnich wyjazdowych meczach zespół Znicz Pruszków tracił średnio 1.1 gola na mecz.
  • W pięciu ostatnich spotkaniach zespół Górnik Łęczna 2 razy nie stracił żadnej bramki.
  • 3.4 - tyle bramek średnio pada w spotkaniach, w których gra drużyna Górnik Łęczna (dane z ostatnich 10 meczów).
  • Średnia liczba bramek z ostatnich pięciu spotkań z udziałem zespołu Znicz Pruszków wynosi 2.2.
  • 2 to średnia liczba bramek jaką zdobywał zespół Znicz Pruszków w ostatnich 10 meczach.
  • 1 to średnia liczba goli jakie traciła drużyna Znicz Pruszków w ostatnich 10 meczach.

Insights

  • Drużyna Znicz Pruszków zwyciężyła w ostatnich 5 wyjazdowych meczach z rzędu.
  • W ostatnich 10 meczach drużyna Znicz Pruszków poniosła tylko jedną porażkę.
  • Zespół Znicz Pruszków może pochwalić się serią 5 zwycięstw z rzędu na wyjeździe.
  • Zespół Znicz Pruszków nie przegrał żadnego z ostatnich 5 meczów rozgrywanych na wyjeździe.

Statystyki przedmeczowe

Szanse na zwycięstwo
Logo Drużyny Górnik Łęczna
Remis
Logo Drużyny Znicz Pruszków
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Logo Drużyny Górnik Łęczna
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Logo Drużyny Znicz Pruszków
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5