Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
Darmowe typy
76.1%
Aktualnaskuteczność
FC Pipinsried
vs
Burghausen

Niemcy 4 (23.10 14:00)

Typ: Over 2.5 (Under/Over 2.5)

1.41
ODBIERAM 20 PLN i TYPUJE!Darmowe typy bukmacherskie
Najlepsze bonusy bukmacherskie
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Typy bukmacherskie
  1. Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Górnik Łęczna
    Górnik Łęczna
    vs
    PKO BP Ekstraklasapiątek, 22.10.2021 18:00
    Typy bukmachersie na mecz
  2. Lech Poznań
    Lech Poznań
    Wisła Płock
    Wisła Płock
    vs
    PKO BP Ekstraklasapiątek, 22.10.2021 20:30
    Typy bukmachersie na mecz
  3. Arsenal
    Arsenal
    Aston Villa
    Aston Villa
    vs
    Premier League (Liga Angielska)piątek, 22.10.2021 21:00
    Typy bukmachersie na mecz
  4. Raków Częstochowa
    Raków Częstochowa
    Termalica Bruk-Bet Nieciecza
    Termalica Bruk-Bet Nieciecza
    vs
    PKO BP Ekstraklasasobota, 23.10.2021 12:30
    Typy bukmachersie na mecz
  5. Chelsea
    Chelsea
    Norwich
    Norwich
    vs
    Premier League (Liga Angielska)sobota, 23.10.2021 13:30
    Typy bukmachersie na mecz
  6. Bayern
    Bayern
    Hoffenheim
    Hoffenheim
    vs
    Bundesliga (Liga Niemiecka)sobota, 23.10.2021 15:30
    Typy bukmachersie na mecz
Wszstkie typy bukmacherskie

Greuther Furth - Bayern typy. Kursy i zakłady bukmacherskie. Analiza i zapowiedź meczu.

Niemcy Bundesliga (Liga Niemiecka)24.09.2021 20:30 Sportpark Ronhof Thomas SommerWyświetleń : 1833
Fot. MDI / Shutterstock.com

Przed nami mecz w ramach kolejnej kolejki niemieckiej Bundesligi. W nadchodzącym spotkaniu Greuther Furth zmierzy się z Bayernem Monachium w derbach Bawarii.

Jaki zakład warto postawić na mecz?

Derby Bawarii, które raczej będą jednostronnym starciem, w którym Bayern powinien bez problemu wygrać. Drużyna z Trójmiasta frankońskiego jest w tym sezonie drużyną do “bicia” o czym świadczy ich ligowy dorobek. 

Regionalne Derby

Zacznijmy najpierw od gospodarzy, którzy są beniaminkiem Bundesligi. W ich grze widać braki, które skutkują takowym a nie innym miejscem w tabeli (zajmują oni ostatnią lokatę). Udało im się zaledwie jedno spotkanie zremisować - spotkanie z Arminią Bielefield. Reszta spotkań to same porażki, które w dużej części były porażkami do zera. Jak już przy golach jesteśmy to warto się skupić na ich liczbach. W ośmiu spotkaniach strzelili raptem trzy bramki, a stracili ich aż 18ście, co jest najgorszym rezultatem w lidze. Jeśli chodzi o Bayern to tej drużyny nie trzeba nikomu przedstawiać, ale dla ludzi, którzy nie kojarzą przypomnę tylko, jest to aktualny Mistrz Niemiec, który w zeszłym sezonie zdeklasował ligę. Bawarczycy w tym sezonie strzelili już 20 bramek (a mamy dopiero szósta kolejkę) z czego siedem strzelił Lewandowski. ich defensywa radzi sobie równie dobrze, co ofensywa. Stracili oni zaledwie cztery bramki, co jest jednym z najlepszych wyników w lidze. Generalnie ich bilans jest najlepszy w Bundeslidze. Ostatnie spotkanie obu tych drużyn zostało rozegrane w 2013 roku więc nie ma sensu brać go pod uwagę, ale dla ciekawskich - zakończyło się ono zwycięstwem Bayernu 2:0.

Podsumowanie

Naszym zdaniem Bayern rozgromi Greuther Furth. Bawarczycy (chodzi o Bayern oczywiście) powinni strzelić swoim rywalom powyżej 3.5 bramki, a zawodnicy Furth nie powinni strzelić bramki.

Greuther Furth - Bayern Monachium typy bukmacherskie

  1. Bayern wygra do zera - 1.96 - Fortuna
  2. Bayern strzeli powyżej 2.5 bramki - 1.33 - Fortuna
  3. Lewandowski strzeli dublet - ?.?? - Fortuna

Zobacz również: Derby Bawarii. Gdzie oglądać?

Greuther Furth - Bayern Monachium kursy bukmacherskie

 1X2
Fortuna15.0010.501.15
Betclic20.0011.001.10
Betfan19.5010.501.10
LVBet18.0010.001.12
PZBuk20.0010.501.11
Totolotek19.2710.501.12
ETOTO20.0011.001.11
Superbet20.009.501.13

 

Greuther Furth - Bayern: Typy bukmacherskie

Greuther Furth
Gre
0%
x
Remis
0%
Bayern
Bay
100%
Greuther Furth wygraRemisBayern wygra

Kursy, typy i zakłady bukmacherskie: Greuther Furth - Bayern

Greuther Furth - Bayern: analiza i zapowiedź

Szanse na zwycięstwo
Greuther Furth
Gre
1%
x
Remis
67%
Bayern
Bay
32%
Ilość goli w ostatnich meczach
Powyżej 1,510x
Powyżej 2,58x
Powyżej 3,56x
Na podstawie ostatnich 10 meczów Greuther Furth
Powyżej 1,510x
Powyżej 2,59x
Powyżej 3,58x
Na podstawie ostatnich 10 meczów Bayern
Ostatnie 5 meczów Greuther Furth
  1. P2:1vsHertha Berlin
  2. P0:2vsVfL Wolfsburg
  3. P3:0vsFSV Mainz 05
  4. R1:1vsArminia Bielefeld
  5. P5:1vsVfB Stuttgart
Ostatnie 5 meczów Bayern
  1. Z0:4vsBenfica Lizbona
  2. Z1:5vsBayer Leverkusen
  3. Z5:0vsDynamo Kijów
  4. Z4:2vsVfL Bochum
  5. Z0:3vsFC Barcelona
Ostatnie 5 domowych meczów Greuther Furth
  1. P0:2vsVfL Wolfsburg
  2. R1:1vsArminia Bielefeld
  3. Z3:2vsFortuna Düsseldorf
  4. R2:2vsKarlsruher
  5. Z3:2vsSV Sandhausen
Ostatnie 5 wyjazdowych meczów Bayern
  1. Z0:4vsBenfica Lizbona
  2. Z1:5vsBayer Leverkusen
  3. Z0:3vsFC Barcelona
  4. Z1:4vsRB Lipsk
  5. Z1:3vsBorussia Dortmund
Zdobyte i stracone gole
  • Greuther Furth1,5 / mecz
    Gre
    Zdobyte gole
    3,7 / mecz
    Bay
    Bayern
  • Greuther Furth2,4 / mecz
    Gre
    Stracone gole
    0,8 / mecz
    Bay
    Bayern
  • Greuther Furth3,9 / mecz
    Gre
    Ilość goli na mecz (zdobyte i stracone)
    4,5 / mecz
    Bay
    Bayern
  • Greuther Furth0 mecze
    Gre
    Mecze bez straconego gola
    4 mecze
    Bay
    Bayern
  • Greuther Furth2 mecze
    Gre
    Mecze bez zdobytego gola
    0 mecze
    Bay
    Bayern
Dane z ostatnich 10 meczów we wszystkich rozgrywkach
Ciekawostki i fakty o drużynach
  • Greuther Furth W ostatnich 5 spotkaniach z udziałem Greuther Furth padało średnio 3,2 bramek.
  • Bayern W 5 ostatnich meczach z udziałem Bayern padało średnio 4,8 bramek.
  • Bayern Drużyna Bayern 3 razy nie straciła bramki w ostatnich 5 meczach.
  • Bayern Zespół Bayern może pochwalić się serią 10 meczów bez porażki.
  • Bayern Drużyna Bayern wygrała 9 meczów z rzędu.
  • Greuther Furth Zespół Greuther Furth zdobywał w ostatnich 10 spotkaniach średnio 1,5 goli na mecz
  • Bayern Drużyna Bayern zdobywała w ostatnich 10 spotkaniach średnio 3,7 goli na mecz
  • Greuther Furth Zespół Greuther Furth tracił w ostatnich 10 spotkaniach średnio 2,4 goli na mecz
  • Bayern Drużyna Bayern traciła w ostatnich 10 spotkaniach średnio 0,8 goli na mecz
  • Greuther Furth W ostatnich 10 meczach z udziałem druzyny Greuther Furth padło średnio 3,9 goli na mecz.
  • Bayern W ostatnich 10 spotkaniach z udziałem druzyny Bayern padło średnio 4,5 bramek na mecz.
  • Greuther Furth Druzyna Greuther Furth nie zdobyła gola w 2 spośród ostatnich 5 swoich spotkań.
Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz
Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia
kasynos.online


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK