Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga Żużlowa) transmisje online i tv, mecze dzisiaj na żywo i za darmo - gdzie oglądać?

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Krajowa Liga Żużlowa to rozgrywki, które zajęły dotychczasowe miejsce 2. ligi żużlowej. Gdzie można oglądać transmisje meczów Krajowej Ligi Żużlowej? Szczegóły dotyczące transmisji tv, transmisji online oraz opcji dostępu do meczów za darmo z tych rozgrywek przedstawiamy w poniższym artykule i planie transmisji. Sprawdź już teraz gdzie oglądać mecze w tv i online!

Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga Żużlowa) - gdzie oglądać?

Transmisje meczów Krajowej Ligi Żużlowej (2 Ligi Żużlowej) w telewizji pokazywane są na antenie Canal+Sport 5. a transmisje tych rozgrywek w internecie udostępniają serwisy Canal+online i Player.pl.

Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga Żużlowa) - transmisja online za darmo

Niestety, nie ma możliwości oglądania za darmo transmisji Krajowej Ligi Żużlowej (2 Ligi Żużlowej).

Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga Żużlowa) - transmisja online w internecie

Transmisje w Canal+online

Aby śledzić mecze Krajowej Ligi Żużlowej na żywo w internecie, konieczne jest wykupienie pakietu z kanałami "Canal+". Oferuje on dostęp nie tylko do emocjonujących meczów żużlowych, ale również umożliwia oglądanie wielu innych transmisji sportowych. Platforma Canal+online dostępne jest zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i w formie aplikacji - na urządzenia mobilne dla systemów iOS oraz Android, a także na smart TV i innych urządzeniach takich jak Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV i AirPlay. Canal+online pozwala na oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach, co daje możliwość dzielenia konta przez dwie osoby.

Pakiet Canal+:

 • Wszystkie mecze żużlowej Ekstraligi,
 • 2. Ekstraliga żużlowa i Krajowa Liga Żużlowa
 • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych m.in. Ekstraklasa, La Liga, Premier League,
 • Dostęp do seriali i filmów Canal+,
 • Dostęp do wielu innych kanałów m.in. Sportklub, TVP 1 i TVP 2.
 • Cena: 39 zł / miesiąc.
Canal+online
Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj transmisje! Oglądaj żużel na żywo online
Sprawdź

Transmisje w Player.pl

Alternatywną platformą oferującą dostęp do transmisji Krajowej Ligi Żużlowej jest Player.pl, w którym oferowany jest pakiet "Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam". Jest to kompleksowa oferta umożliwiająca śledzenie zarówno meczów żużlowych, jak i innych wydarzeń sportowych. Dostęp do serwisu możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej oraz dedykowanej aplikacji, co pozwala na korzystanie z oferty na różnorodnych urządzeniach - od komputerów, przez smartfony i tablety, po telewizory Smart TV.

Canal+, Eleven + Player bez reklam:

 • Wszystkie mecze żużlowej Ekstraligi,
 • 1. liga żużlowa i 2. liga żużlowa
 • Dostęp do wielu innych transmisji sportowych m.in. Ekstraklasa, La Liga, Premier League, Serie A,
 • Dostęp do seriali i filmów Playera,
 • Cena: 79 zł / miesiąc
Player.pl
Załóż konto, wykup pakiet i oglądaj transmisje! Oglądaj żużel na żywo online
Sprawdź

Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga Żużlowa) - transmisja na żywo w tv

Transmisje telewizyjne rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej (2 Liga Żużlowa) są dostępne na kanale Canal+Sport 5. Kanał ten można znaleźć w ofercie większości operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych, w tym na Platformie satelitarnej Canal+, a także u takich dostawców jak Vectra, UPC, Netia, Inea, i Toya. Aby uzyskać informacje o dostępności konkretnego kanału w ofercie swojego operatora, zaleca się kontakt z jego obsługą techniczną lub zapoznanie się z aktualnymi pakietami telewizyjnymi.

Mecze Krajowej Ligi Żużlowej dzisiaj na żywo

Na naszej stronie dostępne są informacje, które umożliwiają sprawdzenie, gdzie oglądać mecze Krajowej Ligi Żużlowej dzisiaj na żywo. Udostępniamy szczegółowy plan nadchodzących meczów na kolejne dni, wskazując, gdzie znajdą się transmisje tv oraz transmisje online.

Loading...