KV Mechelen - Club Brugge typy, kursy i zapowiedź meczu (21.05.2026)
1.95Nasz typ : Powyżej 3.5 goli
1.95
1.95Średnia liczba bramek w ostatnich 5 spotkaniach, w których występował zespół KV Mechelen wynosi 3.2, a w przypadku spotkań drużyny Club Brugge średnia goli wynosi 3.6. Bukmacher Fortuna umożliwia typowanie zakładu na to, że w nadchodzącym meczu padnie ponad 3.5 bramki - kurs na zakład wynosi 1.95.
- : -
20:30Veoliastadion Achter De Kazerne (Mechelen)
Wygra 2. połowę (Club Brugge)W 5 ostatnich spotkaniach zespół Club Brugge 4 razy wygrywał drugą połowę. Bukmachera Fortuna oferuje zakład na to, że zespół Club Brugge wygra drugą połowę - kurs wynosi 1.62.
Sprawdź ofertęW dniu 21.05.2026 o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie KV Mechelen - Club Brugge w rozgrywkach Liga Belgijska.
KV Mechelen - Club Brugge, kto faworytem meczu?
Zespół Club Brugge jest faworytem nadchodzącego spotkania KV Mechelen - Club Brugge. 1.33 - tyle wynosi średni kurs na zwycięstwo ej drużyny. 8.00 to najwyższy dostępny kurs na wygraną zespołu KV Mechelen. 1.34 to natomiast najwyższy kurs na zwycięstwo zespołu Club Brugge. Remis w tym meczu można typować po najwyższym kursie 5.30.
Poniżej przedstawiamy propozycje typów bukmacherskich na mecz KV Mechelen - Club Brugge, które zostały przygotowane w oparciu o statystyki drużyn, statystyki piłkarzy, analizę, ciekawostki i inne informacje o meczu.
KV Mechelen - Club Brugge typy
- Powyżej/poniżej (Powyżej 3,5 goli) - 1.95
- Wygra 2. połowę (Club Brugge) - 1.62
- Obie drużyny strzelą (TAK) - 1.57
- Pierwszy gol w meczu (Club Brugge) - 1.35
KV Mechelen ostatnie wyniki
- KV Mechelen 1 - 0 Gent (3.5.2026)
- KV Mechelen 1 - 4 St. Truiden (26.4.2026)
- Club Brugge 5 - 1 KV Mechelen (22.4.2026)
- KV Mechelen 1 - 2 Anderlecht (18.4.2026)
- KV Mechelen 0 - 1 Royale Union SG (12.4.2026)
Club Brugge ostatnie wyniki
- Anderlecht 1 - 3 Club Brugge (3.5.2026)
- Gent 0 - 2 Club Brugge (26.4.2026)
- Club Brugge 5 - 1 KV Mechelen (22.4.2026)
- Royale Union SG 2 - 1 Club Brugge (19.4.2026)
- St. Truiden 1 - 2 Club Brugge (11.4.2026)
KV Mechelen - Club Brugge – ostatnie bezpośrednie mecze
- Club Brugge 5 - 1 KV Mechelen (22.4.2026)
- Club Brugge 4 - 1 KV Mechelen (22.3.2026)
- KV Mechelen 2 - 1 Club Brugge (1.8.2025)
- KV Mechelen 1 - 2 Club Brugge (7.12.2024)
- Club Brugge 1 - 1 KV Mechelen (26.7.2024)
Przewodnik meczowy
Informacje o meczu KV Mechelen – Club Brugge
Co warto wiedzieć o meczu?
Kiedy i o której godzinie mecz?
Spotkanie KV Mechelen - Club Brugge zostanie rozegrane w dniu 21.05.2026 o godz. 20:30.
Kto jest faworytem meczu?
Zespół Club Brugge jest faworytem nadchodzącego spotkania KV Mechelen - Club Brugge. 1.33 - tyle wynosi średni kurs na zwycięstwo drużyny Club Brugge.
Jakie kursy bukmacherskie są dostępne na mecz?
8.00 to najwyższy dostępny kurs na wygraną zespołu KV Mechelen. 1.34 to natomiast najwyższy kurs na zwycięstwo zespołu Club Brugge.
Ciekawostki
- 1.1 - tyle goli średnio na mecz strzela u siebie drużyna KV Mechelen (dane z ostatnich 10 meczów).
- 0.9 to średnia liczba bramek jaką zdobywał zespół KV Mechelen w ostatnich 10 meczach.
- W dziesięciu ostatnich spotkaniach, w których występował zespół KV Mechelen padły średnio 3 gole na mecz.
- W pięciu ostatnich meczach z udziałem drużyny Club Brugge padły średnio 3.6 gola na spotkanie.
- Zespół Club Brugge w swoich ostatnich 10 spotkaniach tracił średnio 1.2 gola na mecz.
Insights
- W 3 spośród ostatnich 5 spotkań zespoły KV Mechelen i Club Brugge zarówno strzelały jak i traciły gole. Bukmacher Fortuna oferuje zakład 'Obie drużyny strzelą' po kursie 1.57.
- Zespół Club Brugge w 5 ostatnich spotkaniach aż 4 razy zdobywał gola jako pierwszy. Bukmacher Fortuna oferuje kurs w wysokości 1.35 na to, że w nadchodzącym meczu zespół Club Brugge strzeli gola jako pierwszy.
1.33 - Zespół Club Brugge przegrał tylko w jednym spośród ostatnich 10 spotkań.
- Zespół Club Brugge w 5 ostatnich spotkaniach aż 4 razy zdobywał gola jako pierwszy. Bukmacher Fortuna oferuje kurs w wysokości 1.35 na to, że w nadchodzącym meczu zespół Club Brugge strzeli gola jako pierwszy.
Statystyki przedmeczowe
Szanse na zwycięstwo
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5
Oglądaj mecze online
