Logo Fortuna 2.50
Nasz typ : Rayo Vallecano wygra 2. połowę
Logo Fortuna 2.50
Drużyna Rayo Vallecano w ostatnich 5 meczach wygrywała 2. połowę 3 razy. Kurs od bukmachera Fortuna na zwycięstwo drużyny Rayo Vallecano w drugiej połowie wynosi 2.50.
- : -
19:00Campo de Futbol de Vallecas (Madrid)
Logo Fortuna2.25Logo Superbet3.50Logo LVBET2.90
Powiązane z meczem:

Rayo Vallecano - Villarreal CF kursy bukmacherskie

RAY X VIL
Fortuna
2.25
3.55
2.92
Superbet
2.35
3.50
2.88
LVBET
2.30
3.30
2.90
Betclic
2.30
3.50
3.00
Logo Fortuna
Pierwszy gol w meczu (Rayo Vallecano)W 5 ostatnich meczach drużyna Rayo Vallecano aż 5 razy zdobywała bramkę jako pierwsza. W ofercie bukmachera Fortuna dostępny jest zakład na to, że drużyna Rayo Vallecano strzeli pierwszą bramkę w nadchodzącym meczu - kurs wynosi 1.85.
Sprawdź ofertę

Przed nami mecz piłki nożnej, w którym zagrają zespoły Rayo Vallecano - Villarreal CF. Spotkanie odbędzie się w dniu 17.05.2026 o godzinie 19:00 w ramach rozgrywek La Liga Hiszpańska (Primera Division).

Rayo Vallecano - Villarreal CF, kto faworytem spotkania?

Drużyna Rayo Vallecano jest faworytem nadchodzącego meczu Rayo Vallecano - Villarreal CF. Średni kurs na zwycięstwo tego zespołu wynosi 2.30. Najwyższy kurs na wygraną drużyny Rayo Vallecano wynosi 2.35, a w przypadku wygranej zespołu Villarreal CF. kurs wynosi 3.00. Remis w tym spotkaniu można typować po najwyższym kursie 3.55.

Poniżej znajdują się propozycje typów bukmacherskich na mecz Rayo Vallecano - Villarreal CF, które są przygotowane na podstawie wielu danych o drużynach i piłkarzach.

Rayo Vallecano - Villarreal CF typy

  • Wygra 2. połowę (Rayo Vallecano) - 2.50
  • Pierwszy gol w meczu (Rayo Vallecano) - 1.85
  • Wygra 1. połowę (Villarreal CF) - 3.35
  • Obie drużyny strzelą (TAK) - 1.57

Rayo Vallecano ostatnie wyniki

  • Valencia CF 1 - 1 Rayo Vallecano (14.5.2026)
  • Rayo Vallecano 1 - 1 Girona FC (11.5.2026)
  • Strasbourg 0 - 1 Rayo Vallecano (7.5.2026)
  • Getafe CF 0 - 2 Rayo Vallecano (3.5.2026)
  • Rayo Vallecano 1 - 0 Strasbourg (30.4.2026)

Villarreal CF ostatnie wyniki

  • Villarreal CF 2 - 3 Sevilla FC (13.5.2026)
  • Real Mallorca 1 - 1 Villarreal CF (10.5.2026)
  • Villarreal CF 5 - 1 Levante UD (2.5.2026)
  • Villarreal CF 2 - 1 Celta Vigo (26.4.2026)
  • Real Oviedo 1 - 1 Villarreal CF (23.4.2026)

Rayo Vallecano - Villarreal CF – ostatnie bezpośrednie mecze

  • Villarreal CF 4 - 0 Rayo Vallecano (1.11.2025)
  • Rayo Vallecano 0 - 1 Villarreal CF (22.2.2025)
  • Villarreal CF 1 - 1 Rayo Vallecano (18.12.2024)
  • Villarreal CF 3 - 0 Rayo Vallecano (28.4.2024)
  • Rayo Vallecano 1 - 1 Villarreal CF (24.9.2023)

FAQ - często zadawane pytania

Ciekawostki

  • W 5 ostatnich bezpośrednich meczach drużyna Rayo Vallecano nie wygrała ani razu, a Villarreal CF wygrała 3 razy, a remis był w 2 meczach.
  • W dziesięciu ostatnich meczach na wyjeździe drużyna Villarreal CF traciła średnio 1.6 gola na mecz.
  • W pięciu ostatnich meczach z udziałem drużyny Rayo Vallecano padł średnio 1.6 gola na spotkanie.
  • Drużyna Rayo Vallecano 3 razy nie straciła gola w ostatnich pięciu meczach.
  • 1.4 to średnia liczba goli jaką zdobywała drużyna Rayo Vallecano w ostatnich 10 meczach.
  • 1.2 to średnia liczba goli jakie tracił zespół Villarreal CF w ostatnich 10 meczach.
  • W dziesięciu ostatnich spotkaniach, w których występował zespół Villarreal CF padło średnio 3.1 gola na mecz.

Insights

Logo drużynyRayo VallecanoRay
Logo drużynyVillarreal CFVil
Logo Fortuna 3.35
  • Drużyna Villarreal CF w ostatnich 5 meczach wygrywała 1. połowę 3 razy. Kurs od bukmachera Fortuna na zwycięstwo drużyny Villarreal CF w pierwszej połowie wynosi 3.35.
Logo drużynyRayo VallecanoRay
Logo drużynyVillarreal CFVil
Logo Fortuna 1.57
  • W 5 ostatnich meczach zespół Villarreal CF aż 5 razy zarówno strzelał jak i tracił gole. U bukmachera Fortuna można typować zakład 'Obie drużyny strzelą' po kursie w wysokości 1.57.
  • Drużyna Villarreal CF w ostatnich 5 meczach wygrywała 1. połowę 3 razy. Kurs od bukmachera Fortuna na zwycięstwo drużyny Villarreal CF w pierwszej połowie wynosi 3.35.
  • Zespół Rayo Vallecano nie przegrał żadnego z ostatnich 7 spotkań.
  • Drużyna Rayo Vallecano nie przegrała żadnego z ostatnich 6 spotkań rozgrywanych na własnym stadionie.

Statystyki przedmeczowe

Szanse na zwycięstwo
Logo drużynyRayo Vallecano
Remis
Logo drużynyVillarreal CF
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Logo drużynyRayo Vallecano
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Logo drużynyVillarreal CF
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5

Zapytaj o mecze, typy, statystyki, składy...

Wiadomości: 0 / 3