Znicz Pruszków - Ruch Chorzów typy, kursy i zapowiedź meczu (28.10.2026)

Ads by AtomAds
0 : 1 90'
17:30Stadion MZOS Znicz (Pruszków)
Handicap -1,5 (Ruch Chorzów wygra min. 2 golami)Drużyna Ruch Chorzów w ostatnich 5 meczach wygrała 3 razy różnicą minimum dwóch goli. Bukmacher LVBET oferuje zakład na to, że drużyna Ruch Chorzów wygra min. 2 bramkami wynosi 1.01.
Sprawdź ofertęCentrum meczowe
Składy, sędziowie, zdarzenia i inne informacje
Sprawdź podstawowe składy, zawodników rezerwowych, absencje i kontuzje, zdarzenia meczowe oraz obsadę sędziowską.




1
Gzowski
10
Jach
6
↓Pawlik
7
Barnowski
3
Holuj
20
Borecki
5
↓Broniewski
11
Proczek
25
↓Kosmalski
13
↓Mazurek
15
↓Głowiński
99
↓Coscia
21
↓Szwedzik
20
Szymanski
25
↓Ventúra
7
Křišťan
18
↓Nagamatsu
14
Wojcik
17
Lukić
24
Komor
3
Abraham
82
Bielecki
Wartość składu: 2 488 000 €
Wartość składu: 9 322 000 €
Śr. wiek: 23.2
Śr. wiek: 28.3
Śr. umiejętności: 46.7
Śr. umiejętności: 61.8
Trener: Lukasz Smolarow
Trener: Waldemar Fornalik
Formacja: 4-4-2
Formacja: 4-2-3-1
Ławka (Gospodarze)
23(G)Napieraj
22(M)Karol
17(D)Kazimierczak↗ 66'
37(A)Zawistowski↗ 46'
16(A)Szafrański↗ 86'
26(A)Kieszek↗ 58'
21(M)Redlinski
14(M)Okhronchuk↗ 46'
18(M)Drabik
Ławka (Goście)
44(G)Wrabel
10(A)Sutherland↗ 60'
95(A)Szczepan↗ 60'
9(A)Pawlowski
11(A)Cieslak
5(M)Rosol
6(M)Chrapek↗ 60'
28(D)Lesniak
15(D)Konczkowski↗ 83'
| Sędzia | Rola | Żółte kartki | Czerwone kartki | Mecze w sezonie |
|---|---|---|---|---|
| Sędzia główny | 15 | 1 | 5 |
Przed nami mecz piłki nożnej Znicz Pruszków - Ruch Chorzów, który odbędzie się w dniu 28.10.2026 o godz. 17:30 w ramach rozgrywek Puchar Polski.
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów, kto faworytem?
Faworytem meczu Znicz Pruszków - Ruch Chorzów jest zespół Ruch Chorzów, na którego zwycięstwo średni kurs wynosi 1.92. Najwyższy kurs na wygraną zespołu Znicz Pruszków wynosi 3.90, a w przypadku wygranej drużyny Ruch Chorzów. kurs wynosi 2.00. Remis można obstawiać po najwyższym kursie o wartości 3.44.
Na podstawie statystyk, analiz, ciekawostek i innych informacji, przedstawiamy poniżej zbiór typów bukmacherskich na mecz Znicz Pruszków - Ruch Chorzów.
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów typy
- Zwycięzca meczu 1X2 (Ruch Chorzów) - 1.97
- Handicap -1,5 (Ruch Chorzów wygra min. 2 golami) - 1.01
- Powyżej/poniżej (Poniżej 3,5 goli) - 1.33
- Wygra 2. połowę (Znicz Pruszków) - 4.07
Znicz Pruszków ostatnie wyniki
- Avia Swidnik 0 - 2 Znicz Pruszków (25.10.2026)
- Znicz Pruszków 1 - 0 Rekord Bielsko-Biała (18.10.2026)
- Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Znicz Pruszków (11.10.2026)
- Znicz Pruszków 4 - 2 Stal Stalowa Wola (4.10.2026)
- Lechia Zielona Góra 1 - 3 Znicz Pruszków (19.9.2026)
Ruch Chorzów ostatnie wyniki
- Ruch Chorzów 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (25.10.2026)
- Ruch Chorzów 3 - 0 Odra Opole (16.10.2026)
- ŁKS Łódź 0 - 2 Ruch Chorzów (11.10.2026)
- Ruch Chorzów 1 - 3 Lechia Gdańsk (3.10.2026)
- Polonia Bytom 0 - 0 Ruch Chorzów (18.9.2026)
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów – ostatnie bezpośrednie mecze
- Znicz Pruszków 3 - 2 Ruch Chorzów (24.5.2026)
- Ruch Chorzów 1 - 2 Znicz Pruszków (23.11.2025)
- Znicz Pruszków 2 - 3 Ruch Chorzów (8.12.2024)
- Ruch Chorzów 0 - 0 Znicz Pruszków (28.7.2024)
Przewodnik meczowy
Informacje o meczu Znicz Pruszków – Ruch Chorzów
Co warto wiedzieć o meczu?
Kiedy mecz? O której godzinie?
Mecz Znicz Pruszków - Ruch Chorzów odbędzie się w dniu 28.10.2026 o godzinie 17:30.
Kto faworytem spotkania?
Faworytem meczu Znicz Pruszków - Ruch Chorzów jest zespół Ruch Chorzów, na którego zwycięstwo średni kurs wynosi 1.92.
Jakie są dostępne kursy na mecz?
Najwyższy kurs na wygraną zespołu Znicz Pruszków wynosi 3.90, a w przypadku wygranej drużyny Ruch Chorzów. kurs wynosi 2.00
Ciekawostki
- W dziesięciu ostatnich wyjazdowych meczach zespół Ruch Chorzów tracił jednego gola na mecz.
- 2.1 - tyle bramek średnio na mecz zdobywa u siebie zespół Znicz Pruszków (dane z ostatnich 10 meczów).
- W pięciu ostatnich meczach z udziałem drużyny Znicz Pruszków padły średnio 2.8 gola na spotkanie.
- Zespół Znicz Pruszków w ostatnich 3 meczach nie stracił żadnego gola.
- W pięciu ostatnich meczach drużyna Znicz Pruszków 3 razy nie straciła żadnego gola.
- 0.9 to średnia liczba goli jakie traciła drużyna Ruch Chorzów w ostatnich 10 meczach.
- 2.6 - tyle goli średnio pada w spotkaniach, w których gra zespół Ruch Chorzów (dane z ostatnich 10 meczów).
Insights
- W 5 ostatnich meczach, w których występowała drużyna Znicz Pruszków średnia liczba goli wynosi 2.8, a w meczach z udziałem zespołu Ruch Chorzów średnia bramek wynosi 2.2. Na nadchodzący mecz u bukmachera LVBET można typować zakład 'poniżej 3.5 goli' po kursie w wysokości 1.33.
- W 5 ostatnich meczach drużyna Znicz Pruszków 5 razy wygrywała drugą połowę. U bukmachera LVBET można typować zakład na to, że drużyna Znicz Pruszków wygra drugą połowę - kurs wynosi 4.07.
3.20 - Zespół Znicz Pruszków może pochwalić się serią 5 zwycięstw z rzędu.
- Zespół Znicz Pruszków nie przegrał żadnego z ostatnich 10 spotkań.
- Zespół Znicz Pruszków nie przegrał żadnego z ostatnich 9 meczów rozgrywanych przed własną publicznością.
- W 5 ostatnich meczach drużyna Znicz Pruszków 5 razy wygrywała drugą połowę. U bukmachera LVBET można typować zakład na to, że drużyna Znicz Pruszków wygra drugą połowę - kurs wynosi 4.07.
Statystyki przedmeczowe
Szanse na zwycięstwo
Liczba goli w ostatnich 10 meczach
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5
Powyżej 1,5
Powyżej 2,5
Powyżej 3,5
Oglądaj mecze online
Oglądaj mecze na żywo przez VPN

