Ahmed Salman
| Imię i nazwisko | Ahmed Salman |
|---|---|
| Data urodzenia | 02.07.2002 |
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 174 cm |
| Waga | 65 kg |
| Wartość | 56 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 33/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Ahmed Salman ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 14.10.2025 | Mecz towarzyski | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Ahmed Salman |
|---|---|
| Data urodzenia | 02.07.2002 |
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 174 cm |
| Waga | 65 kg |
| Wartość | 56 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 33/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 14.10.2025 | Mecz towarzyski | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||