Carlos Palacios
| Imię i nazwisko | Carlos Palacios |
|---|---|
| Data urodzenia | 20.07.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 180 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 78/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Carlos Palacios |
|---|---|
| Data urodzenia | 20.07.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 180 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 78/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|