Darragh Power
| Imię i nazwisko | Darragh Power |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 29.12.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 179 cm |
| Waga | 73 kg |
| Ranking (system Elo): | 56/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
Darragh Power ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Darragh Power |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 29.12.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 179 cm |
| Waga | 73 kg |
| Ranking (system Elo): | 56/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||