Dejan Kulusevski
| Imię i nazwisko | Dejan Kulusevski |
|---|---|
| Data urodzenia | 25.04.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 186 cm |
| Waga | 75 kg |
| Wartość | 71.9 mln € |
| Ranking (system Elo): | 88/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Dejan Kulusevski |
|---|---|
| Data urodzenia | 25.04.2000 |
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 186 cm |
| Waga | 75 kg |
| Wartość | 71.9 mln € |
| Ranking (system Elo): | 88/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|