Dikeni Salifou
| Imię i nazwisko | Dikeni Salifou |
|---|---|
| Data urodzenia | 08.06.2003 |
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 191 cm |
| Waga | 81 kg |
| Wartość | 3.14 mln € |
| Ranking (system Elo): | 61/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Dikeni Salifou |
|---|---|
| Data urodzenia | 08.06.2003 |
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 191 cm |
| Waga | 81 kg |
| Wartość | 3.14 mln € |
| Ranking (system Elo): | 61/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|