Di'shon Bernard
| Imię i nazwisko | Di'shon Bernard |
|---|---|
| Data urodzenia | 14.10.2000 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 188 cm |
| Waga | 81 kg |
| Wartość | 4.88 mln € |
| Ranking (system Elo): | 73/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Di'shon Bernard |
|---|---|
| Data urodzenia | 14.10.2000 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 188 cm |
| Waga | 81 kg |
| Wartość | 4.88 mln € |
| Ranking (system Elo): | 73/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|