Imię i nazwiskoZdjęcie : Florian Florian Wirtz
Florian Wirtz
KlubLogo drużynyLiverpool
Liverpool
Data urodzenia03.05.2003
Wiek23
Wzrost177 cm
Waga68 kg
Wartość130.01 mln €
Ranking (system Elo):89/100
Pozycja :Pomocnik

Atrybuty zawodnika

Szybkość80
Strzał79
Podanie86
Drybling87
Obrona63
Fizyczność76

Informacje dodatkowe

Najwyższa wartość rynkowa
131M(2025)
Łączne wydatki transferowe
125M€
Sponsor techniczny
Adidas
Kontrakt od
01.07.2025
Kontrakt do
30.06.2030

Historia transferów

SezonDataSkąd → DokądKwotaTyp
25/2601.07.2025
B. LeverkusenLiverpool
125MTransfer
22/2323.06.2022
B. Leverkusen
Przedłużenie
20/2123.12.2020
B. Leverkusen
Przedłużenie
20/2101.07.2020
B. Leverkusen U19B. Leverkusen
Wolny transfer
19/2031.01.2020
Köln U17B. Leverkusen U19
200KTransfer

Aktualności związane z Florian Wirtz
Obrazek news: Jednak nie Bayern?! To tam może trafić Florian Wirtz!

13.05.2025 | Transfery piłkarskie, plotki transferowe

Jednak nie Bayern?! To tam może trafić Florian Wirtz!
Obrazek news: Florian Wirtz wyceniony! Bayer nie puści łatwo swojego pomocnika!

12.05.2025 | Transfery piłkarskie, plotki transferowe

Florian Wirtz wyceniony! Bayer nie puści łatwo swojego pomocnika!

Florian Wirtz następne mecze

Mecz towarzyski
Mecz towarzyski
Zobacz więcej wydarzeń

Florian Wirtz ostatnie mecze

Zobacz więcej wydarzeń

Popularni zawodnicy Liverpool

Popularni zawodnicy Niemcy

Zapytaj o mecze, typy, statystyki, składy...

Wiadomości: 0 / 3