George Saville
| Imię i nazwisko | George Saville |
|---|---|
| Data urodzenia | 01.06.1993 |
| Wiek | 32 |
| Wzrost | 176 cm |
| Waga | 73 kg |
| Wartość | 3.73 mln € |
| Ranking (system Elo): | 74/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
George Saville ostatnie mecze
Zobacz więcej wydarzeń
| Imię i nazwisko | George Saville |
|---|---|
| Data urodzenia | 01.06.1993 |
| Wiek | 32 |
| Wzrost | 176 cm |
| Waga | 73 kg |
| Wartość | 3.73 mln € |
| Ranking (system Elo): | 74/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |