Given Kalusa
| Imię i nazwisko | Given Kalusa |
|---|---|
| Data urodzenia | 28.11.2003 |
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 177 cm |
| Waga | 70 kg |
| Wartość | 34 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 26/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Given Kalusa ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 16.12.2025 | Mecz towarzyski | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Given Kalusa |
|---|---|
| Data urodzenia | 28.11.2003 |
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 177 cm |
| Waga | 70 kg |
| Wartość | 34 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 26/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 16.12.2025 | Mecz towarzyski | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||