Lewis Morgan
| Imię i nazwisko | Lewis Morgan |
|---|---|
| Data urodzenia | 30.09.1996 |
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 77/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Lewis Morgan |
|---|---|
| Data urodzenia | 30.09.1996 |
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 75 kg |
| Ranking (system Elo): | 77/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|