Logan Costa
| Imię i nazwisko | Logan Costa |
|---|---|
| Data urodzenia | 01.04.2001 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 190 cm |
| Waga | 91 kg |
| Wartość | 22.51 mln € |
| Ranking (system Elo): | 82/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Logan Costa |
|---|---|
| Data urodzenia | 01.04.2001 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 190 cm |
| Waga | 91 kg |
| Wartość | 22.51 mln € |
| Ranking (system Elo): | 82/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|