Mamadou Diallo
| Imię i nazwisko | Mamadou Diallo |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 28.01.2008 |
| Wiek | 17 |
| Wzrost | 185 cm |
| Waga | 82 kg |
| Ranking (system Elo): | 26/100 |
| Pozycja : | Bramkarz |
Mamadou Diallo ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Mamadou Diallo |
|---|---|
| Klub | Cheltenham |
| Data urodzenia | 28.01.2008 |
| Wiek | 17 |
| Wzrost | 185 cm |
| Waga | 82 kg |
| Ranking (system Elo): | 26/100 |
| Pozycja : | Bramkarz |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 10.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||