Mohamed Farsi
| Imię i nazwisko | Mohamed Farsi |
|---|---|
| Data urodzenia | 16.12.1999 |
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 69 kg |
| Ranking (system Elo): | 79/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Mohamed Farsi |
|---|---|
| Data urodzenia | 16.12.1999 |
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 69 kg |
| Ranking (system Elo): | 79/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|