Roy Nawi
| Imię i nazwisko | Roy Nawi |
|---|---|
| Data urodzenia | 04.03.2004 |
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 181 cm |
| Waga | 67 kg |
| Wartość | 2.51 mln € |
| Ranking (system Elo): | 60/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Roy Nawi ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 18.11.2025 | Eliminacje ME U-21 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Roy Nawi |
|---|---|
| Data urodzenia | 04.03.2004 |
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 181 cm |
| Waga | 67 kg |
| Wartość | 2.51 mln € |
| Ranking (system Elo): | 60/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 18.11.2025 | Eliminacje ME U-21 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||