Samuel Adekugbe
| Imię i nazwisko | Samuel Adekugbe |
|---|---|
| Data urodzenia | 16.01.1995 |
| Wiek | 31 |
| Wzrost | 176 cm |
| Waga | 68 kg |
| Ranking (system Elo): | 74/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Samuel Adekugbe |
|---|---|
| Data urodzenia | 16.01.1995 |
| Wiek | 31 |
| Wzrost | 176 cm |
| Waga | 68 kg |
| Ranking (system Elo): | 74/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|