Teenage Hadebe
| Imię i nazwisko | Teenage Hadebe |
|---|---|
| Data urodzenia | 17.09.1995 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 189 cm |
| Waga | 84 kg |
| Ranking (system Elo): | 67/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Teenage Hadebe |
|---|---|
| Data urodzenia | 17.09.1995 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 189 cm |
| Waga | 84 kg |
| Ranking (system Elo): | 67/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|