Vladyslav Kochergin
| Imię i nazwisko | Vladyslav Kochergin |
|---|---|
| Data urodzenia | 30.04.1996 |
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 70 kg |
| Wartość | 7.33 mln € |
| Ranking (system Elo): | 78/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Vladyslav Kochergin |
|---|---|
| Data urodzenia | 30.04.1996 |
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 178 cm |
| Waga | 70 kg |
| Wartość | 7.33 mln € |
| Ranking (system Elo): | 78/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|