Will Wright
| Imię i nazwisko | Will Wright |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 12.06.1997 |
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 190 cm |
| Waga | 83 kg |
| Ranking (system Elo): | 67/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
Will Wright ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Will Wright |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 12.06.1997 |
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 190 cm |
| Waga | 83 kg |
| Ranking (system Elo): | 67/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||