Victor Velter / shutterstockBradley Barcola osiągnął ustne porozumienie z Liverpoolem w sprawie potencjalnego transferu tego lata. Według francuskiego "L'Équipe" zawodnik rozmawiał już z klubem i z trenerem Andonim Iraolą. Piłkarz nie zamierza przedłużać kontraktu z Paris Saint-Germain i oczekuje, że oba kluby dojdą do porozumienia.
Szczegóły porozumienia i sytuacja kontraktowa
Barcola miał ustne porozumienie z Liverpoolem i prowadził rozmowy zarówno z przedstawicielami klubu, jak i z menedżerem Andonim Iraolą. 23-letni napastnik podjął decyzję o nieprzedłużaniu kontraktu z Paris Saint-Germain, który obowiązuje do czerwca 2028 roku.
Piłkarz został pozyskany z Lyonu za 45 milionów euro w 2023 roku. W barwach Paris Saint-Germain wystąpił w 159 meczach i zdobył 39 goli. Był częścią drużyny, która w ostatnich latach sięgnęła po krajowe tytuły, choć w hierarchii ataku nie jest zawodnikiem pierwszego wyboru i znajduje się za Désiré Doué, Ousmane'em Dembélé i Khvichą Kvaratskheliją.
Ruchy transferowe Liverpoolu
Na poziomie klubowym trwają rozmowy między Liverpoolem i Paris Saint-Germain, w których po stronie paryżan uczestniczy między innymi ich doradca sportowy Luís Campos. Barcola oczekuje, że oba kluby osiągną porozumienie umożliwiające jego przejście do Premier League.
Liverpool nadal poszukuje napastnika, aby zwiększyć opcje kadrowe po odejściu Mohameda Salaha. Klub pozyskał już Victora Muñoza z Osasuny, ale wciąż interesuje się skrzydłowymi i zgłosił zapytanie o Magnesa Akliusha z Monaco, który jednocześnie jest także obserwowany przez Paris Saint-Germain.
Transfery piłkarskie, plotki transferowe Ligue 1 Premier League Piłka nożna Premier league Psg Liverpool Ligue 1 Bradley Barcola
Oglądaj mecze za darmo










