Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl
  kasynos.online

  Carlo Ancelotti: Jesteśmy zmartwieni, tym co się wydarzyło

  Carlo Ancelotti: Jesteśmy zmartwieni, tym co się wydarzyło Fot. Shutterstock

  Carlo Ancelotti wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Rayo Vallecano. Większość czasu oczywiście zostało poświęcone na ostatnią sytuację związaną z Viniciusem. 

  Smutek w drużynie

  Włoski szkoleniowiec podczas dzisiejszej konferencji powiedział, że drużyna jest zmartwiona ostatnią sytuacją, ale skupia się na najbliższym meczu. 

  -  Jak czuje się Vinícius i drużyna? Jesteśmy zmartwieni tym, co się wydarzyło. Myślę, że wszyscy są zmartwieni. Wiele się o tym mówi i tak powinno być. To może być wielka szansa na szybką poprawę sytuacji. Vinícius jest trochę smutny. Dzisiaj nie trenował, bo miał mały problem z kolanem. Czekamy też na jego zawieszenie, które musi otrzymać, chociaż z tym można otworzyć kolejną debatę. Tyle, przygotowujemy jutrzejszy mecz z chęciami i nadziejami - powiedział podczas dzisiejszej konferencji. 

  Możliwe odejście?

  Po niedzielnym incydencie różne media prognozowały, że Brazylijczyk może opuścić Real Madryt. Włoski trener dziś powiedział, że jednak nie wydaje mu się, aby to mogło się dokonać. 

  - Vinícius może odejść z Realu Madryt? Nie sądzę. Vinícius kocha futbol, szczególnie kocha Real Madryt. Nie sądzę, że teraz tak myśli. Jego miłość do Realu jest bardzo duża i chce mieć karierę w tej drużynie. On walczy dla tej drużyny i wie, że jego przyszłość musi być tutaj - dodał. 

  1. carlo ancelotti
  2. real madryt
  3. vinicius
  Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz