D. Ribeiro / shutterstockEstrela zmierzy się z Benficą w 11. kolejce ligi portugalskiej w niedzielę 8 listopada 2026 roku o 21:30. Spotkanie odbędzie się na stadionie Estádio José Gomes w Amadorze.
Benfica jest niepokonana od siedmiu spotkań, a w pięciu ostatnich bezpośrednich meczach z Estrelą za każdym razem zdobywała komplet punktów. Gospodarze nie wygrali żadnego z tych starć, a ich rywale strzelili w nich łącznie 13 goli.
Estrela przegrała trzy z pięciu ostatnich spotkań, a w dwóch z nich nie zdobyła bramki. Benfica wygrała wszystkie pięć swoich ostatnich meczów, strzelając w nich 12 goli i tracąc trzy. Kursy 1X2 również wyraźnie wskazują na gości jako faworytów.
Estrela - Benfica typy. Kto jest faworytem bukmacherów?
Faworytem bukmacherów jest Benfica, na której zwycięstwo kursy wynoszą od 1.22 do 1.27. Kursy na wygraną Estreli mieszczą się w przedziale 7.34–11.80, a na remis od 5.13 do 6.74.
Typy bukmacherskie:
- SL Benfica strzeli pierwszego gola – kurs 1.23, STS
Benfica jako pierwsza zdobyła bramkę w czterech z pięciu ostatnich spotkań. - Poniżej 3.5 goli – kurs 1.76, Fortuna
W pięciu ostatnich meczach Estreli padały średnio trzy gole, a w spotkaniach Benfiki średnio 2.8 bramki. - Obie drużyny strzelą – kurs 1.80, STS
W trzech z pięciu ostatnich bezpośrednich spotkań oba zespoły zdobywały bramki.
Estrela - Benfica kursy 1x2
| Kurs 1 (Estrela) | Remis (X) | Kurs 2 (Benfica) | |
| Fortuna | 10.37 | 6.63 | 1.24 |
| STS | 10.50 | 6.00 | 1.23 |
| Superbet | 7.34 | 5.13 | 1.23 |
| LVBET | 10.00 | 6.00 | 1.22 |
| Betclic | 10.00 | 6.00 | 1.25 |
| Betfan | 11.80 | 6.74 | 1.25 |
| forBET | 10.00 | 6.40 | 1.27 |
Ciekawostki i statystyki przed meczem
- Benfica zdobywała średnio 2.8 gola w ostatnich 10 meczach wyjazdowych.
- Estrela strzelała średnio 1.7 gola w 10 poprzednich spotkaniach u siebie.
- W ostatnich 10 wyjazdach Benfica traciła przeciętnie jedną bramkę na mecz.
- Benfica wygrała wszystkie pięć ostatnich bezpośrednich spotkań, w których padały średnio trzy gole.
- W 10 ostatnich meczach Estreli padało przeciętnie 3.8 gola, a zespół tracił średnio 1.9 bramki na spotkanie.
- Benfica zdobywała średnio 2.3 gola w ostatnich 10 meczach.
- Benfica nie przegrała żadnego z siedmiu ostatnich spotkań, a porażkę poniosła tylko raz w poprzednich 10 meczach.
Estrela ostatnie mecze
- Moreirense 2–1 Estrela (31.10.2026)
- Estrela 0–2 Casa Pia (24.10.2026)
- Arouca 1–0 Estrela (11.10.2026)
- Rio Ave FC 3–3 Estrela (14.09.2026)
- Estrela 2–1 SC Braga (10.09.2026)
Benfica ostatnie mecze
- Benfica Lizbona 1–0 Lech Poznań (05.11.2026)
- Benfica Lizbona 1–0 Alverca (02.11.2026)
- Benfica Lizbona 4–1 Gil Vicente FC (29.10.2026)
- CD Santa Clara 1–2 Benfica Lizbona (26.10.2026)
- Omonia Nikozja 1–4 Benfica Lizbona (22.10.2026)
Estrela i Benfica bezpośrednie mecze
- Benfica Lizbona 4–0 Estrela (25.01.2026)
- Estrela 0–1 Benfica Lizbona (16.08.2025)
- Estrela 2–3 Benfica Lizbona (02.02.2025)
- Benfica Lizbona 4–0 Estrela (23.11.2024)
- Benfica Lizbona 1–0 Estrela (24.08.2024)
Estrela - Benfica porównanie drużyn i składów
| Estrela | Benfica | |
| Wartość składów drużyn | 26.9 mln € | 254.4 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 54 | 76 |
| Średnia wieku drużyn | 22.8 lat | 26.1 lat |
| Średni wzrost drużyn | 185.6 cm | 182.2 cm |
| TOP3 najbardziej wartościowi piłkarze | Ianis Stoica, Lovro Zvonarek, Stefan Leković | Vangelis Pavlidis, Fredrik Aursnes, Andreas Schjelderup |
| TOP3 piłkarze według oceny umiejętności | Ianis Stoica, Abraham Marcus, Stefan Leković | Vangelis Pavlidis, Fredrik Aursnes, Alexander Bah |
Odbierz Voucher na 90 dni
Oglądaj mecze na żywo przez VPN













![Obrazek news: Widzew Łódź przełamał fatalną passę. 90 dni i koniec. Pierwsza wygrana pod wodzą Mateusza Stolarskiego [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-07-nov-2026-10-05-pm-2156.webp&w=256&q=75)




