Maciej Rogowski Photo / ShutterstockFC Porto zmierzy się z Napoli w 4. kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się w środę 4 listopada 2026 roku o godz. 21:00 na Estádio do Dragão.
Porto wygrało dwa z trzech ostatnich spotkań, a w dwóch domowych meczach z rzędu zachowało czyste konto. W poprzednich 10 meczach u siebie zespół zdobywał średnio 1,7 gola i tracił 0,6 bramki na spotkanie.
Napoli ma za sobą serię spotkań z dużą liczbą goli. W pięciu ostatnich meczach z udziałem włoskiej drużyny padało średnio 4,6 bramki, a w 10 poprzednich występach Napoli zdobywało średnio 1,9 gola i traciło 1,6. Kursy 1X2 wskazują na Porto jako faworyta, choć wyniki obu zespołów z ostatnich tygodni zapowiadają wymagające spotkanie.
FC Porto - Napoli typy. Kto jest faworytem bukmacherów
Niższe kursy na zwycięstwo FC Porto wystawili wszyscy uwzględnieni w zestawieniu bukmacherzy. Kursy na wygraną gospodarzy wynoszą od 2.15 do 2.23, na remis od 3.11 do 3.75, a na zwycięstwo Napoli od 2.85 do 3.33.
Typy bukmacherskie:
- FC Porto wygra mecz – kurs 2.15, Fortuna. Porto zdobywało średnio 1,7 gola w ostatnich 10 meczach u siebie.
- FC Porto strzeli pierwszego gola – kurs 1.77, STS. W trzech z pięciu ostatnich spotkań Porto jako pierwsze zdobyło bramkę.
- Powyżej 3.5 goli – kurs 2.79, Fortuna. W pięciu ostatnich meczach z udziałem Napoli padało średnio 4,6 gola.
FC Porto - Napoli kursy bukmacherskie 1x2
| Kurs 1 (FC Porto) | Remis (X) | Kurs 2 (Napoli) | |
| Fortuna | 2.15 | 3.74 | 3.14 |
| STS | 2.17 | 3.65 | 3.24 |
| Superbet | 2.18 | 3.11 | 2.85 |
| LVBET | 2.15 | 3.50 | 3.10 |
| Betclic | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Betfan | 2.23 | 3.75 | 3.33 |
| forBET | 2.25 | 3.55 | 3.20 |
Ciekawostki i statystyki przed meczem
- Porto w ostatnich 10 meczach u siebie strzelało średnio 1,7 gola na spotkanie.
- Gospodarze tracili średnio 0,6 bramki w 10 poprzednich meczach domowych.
- Napoli zdobywało średnio 1,5 gola w ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych.
- W 10 poprzednich meczach na wyjeździe Napoli traciło średnio jednego gola.
- Porto zachowało czyste konto w trzech ostatnich meczach.
- W pięciu ostatnich spotkaniach Napoli padało średnio 4,6 gola.
- Napoli w 10 ostatnich występach strzelało średnio 1,9 gola i traciło 1,6 bramki na mecz.
FC Porto ostatnie mecze
- FC Porto 4–0 Estoril (31.10.2026)
- FC Porto 1–0 Academico Viseu (28.10.2026)
- Gil Vicente FC 0–1 FC Porto (24.10.2026)
- FC Porto 0–1 PSV Eindhoven (20.10.2026)
- Real Betis 3–2 FC Porto (14.10.2026)
Napoli ostatnie mecze
- AC Monza 1–4 SSC Napoli (28.10.2026)
- SSC Napoli 3–3 AS Roma (24.10.2026)
- SSC Napoli 4–3 FK Bodø/Glimt (20.10.2026)
- Venezia FC 1–0 SSC Napoli (17.10.2026)
- Villarreal CF 3–1 SSC Napoli (13.10.2026)
FC Porto - Napoli porównanie drużyn i ich atrybuty
| FC Porto | Napoli | |
| Wartość składów drużyn | 337,4 mln € | 273,4 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 78 | 79 |
| Średnia wieku drużyn | 25,6 lat | 28,6 lat |
| Średni wzrost drużyn | 185,1 cm | 185,5 cm |
| Trzej najbardziej wartościowi piłkarze | Victor Froholdt, Diogo Costa, Samu Omorodion | Scott McTominay, André-Frank Zambo Anguissa, Noa Lang |
| Trzej piłkarze z najwyższym wskaźnikiem ELO | Diogo Costa, Jan Bednarek, Victor Froholdt | Giovanni Di Lorenzo, Scott McTominay, André-Frank Zambo Anguissa |
Oglądaj mecze za darmo
Oglądaj mecze na żywo przez VPN











![Obrazek news: Oto nowy klub Goncalo Feio [OFICJALNIE]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fstatic%2Fshutterstock-2494204813_min2.webp&w=256&q=75)






