Mecze na żywo online - Transmisje live TV - meczyki w internecie za darmo - mecze24.pl

Typy bukmacherskie

  1. FC Barcelona FC Barcelona

    Leganes Leganes

    Hiszpania Primera Division 20.01.2019 godz. 20:45
    Camp Nou, Barcelona

    TotolotekTyp: Obie drużyny strzelą gola - TAK
    Kurs: 2.05

    W dwóch dotychczasowych potyczkach tych drużyn na Camp Nou goście zdobywali po jednym golu. Teraz też mają na to spore szanse, ponieważ Barcelona nie gra w obronie tak pewnie, jak w poprzednim sezonie. Kurs na to, że obie drużyny strzelą bramkę jest bardzo atrakcyjny.
    Typ bukmacherski
  2. Napoli Napoli

    Lazio Rzym Lazio Rzym

    Włochy Serie A 20.01.2019 godz. 20:30
    San Paolo, Neapol

    STS Star-Typ-SportTyp: Wygrana Napoli
    Kurs: 1.90

    Mimo że Napoli ma problemy kadrowe, to powinno poradzić sobie z Lazio. Historia potyczek tych zespołów pokazuje, że ekipa z Neapolu ma patent na Lazio. Istotny jest również fakt, że gospodarze w tym sezonie pozostają bez porażki na własnym terenie.
    Typ bukmacherski
  3. Arsenal Londyn Arsenal Londyn

    Chelsea Londyn Chelsea Londyn

    Anglia Premier League 19.01.2019 godz. 18:30
    Emirates Stadium, Londyn

    LV BETTyp: Remis
    Kurs: 3.45

    Na własnym terenie w oficjalnych meczach piłkarze Arsenalu Londyn w ostatnim czasie raczej nie przegrywali z Chelsea. W obu drużynach mają swoje problemy, w obu oczekują lepszych wyników i dlatego to spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta. Remis wydaje się bardzo prawdopodobny, choć zapewne najwięcej będzie zależało od dyspozycji dnia.
    Typ bukmacherski

Ulubione drużyny

Musisz być zalogowany, aby dodać swoje ulubione drużyny.
Po dodaniu drużyny, przed każdym jej meczem otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o nadchodzącym spotkaniu i odnośnikiem do listy kanałów.

Newsletter

fortuna

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - terminarz, program

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - terminarz, program15.07.2012 22:01 35867

Już 27 lipca Londyn zamieni się w stolicę światowego sportu. Wszystko przez trwające 16 dni Igrzyska Olimpijskie. Przedstawiamy Wam terminarz poszczególnych zawodów.

Poniżej przedstawiamy finały posczególnych dyscyplin. W nawiasach reprezentanci Polski startujący w eliminacjach. Terminarz siatkarzy jest dostępny tutaj.

1 sierpnia (środa)
Gimnastyka
17:30 – gimnastyka sportowa: wielobój (M)
Judo
17:00 – kat. 70 kg (K) (KatarzynaKłys)
17:10 – kat. 90 kg (M)
Kajakarstwo
16:15 – slalom – jedynka K-1 (M) (MateuszPolaczyk)
Kolarstwo
13:30 – jazda indywidualna na czas (K)
15:15 – jazda indywidualna na czas (M) (MaciejBodnar)
Pływanie
16:00 – skoki synchroniczne z trampoliny (M)
20:30 – 200 m klasycznym (M) (SławomirKuczko)
21:05 – 200 m motylkowym (K) (OtyliaJędrzejczak)
21:15 – 100 m dowolnym (M) (KonradCzerniak)
21:55 – 4x200 m dowolnym (K) (OtyliaJędrzejczak, AleksandraPutra, DianaSokołowska, KarolinaSzczepaniak, KatarzynaWilk)
Podnoszenieciężarów
16:30 – kat. 69 kg (K)
20:00 – kat. 77 kg (M) (KrzysztofZwarycz)
Strzelectwo
16:30 – pistolet sportowy (K) (BeataBartków-Kwiatkowska)
Szermierka
21:00 – szpada (M) (RadosławZawrotniak)
21:30 – szabla (K) (AleksandraSocha)
Tenisstołowy
16:30 – gra pojedyncza (K) (Natalia Partyka, LiQian)
Wioślarstwo
12:50 – dwójka bez sternika (K)
13:10 – czwórka podwójna (K) (JoannaLeszczyńska, SylwiaLewandowska, NataliaMadaj, KamilaSoćko)
13:30 – ósemki (M) (KrystianAranowski, MarcinBrzeziński, MikołajBurda, RafałHejmej, PiotrHojka, PiotrJuszczak, ZbigniewSchodowski, MichałSzpakowski, DanielTrojanowski)

2 sierpnia (czwartek)
Gimnastyka
17:30 – gimnastyka sportowa: wielobój (K) (MartaPihan-Kulesza)
Judo
17:00 – kat. 78 kg (K) (DariaPogorzelec)
17:10 – kat. 100 kg (M)
Kajakarstwo
16:15 – kajak jedynka (K1) (K) (NataliaPacierpnik)
16:55 – kanadyjka podwójna (C2) (M) (MarcinPochwała, PiotrSzczepański)
Kolarstwo
18:50 – sprint drużynowo (K)
19:10 – sprint drużynowo (M) (MaciejBielecki, KamilKuczyński, AdrianTekliński, DamianZieliński)
Łucznictwo
16:35 – indywidualnie(K) (NataliaLeśniak)
Pływanie
20:35 – 200 m klasycznym (K)
20:45 – 200 m grzbietowym (M) (RadosławKawęcki)
21:15 – 200 m zmiennym (M) (MarcinCieślak)
21:30 – 100 m dowolnym (K) (KatarzynaWilk)
Strzelectwo
16:00 – trap podwójny (M)
Szermierka
20:15 – floret drużynowo (K) (KarolinaChlewińska, SylwiaGruchała, MartynaSynoradzka, MałgorzataWojtkowiak)
Tenis stołowy
16:30 – gra pojedyncza (M) (WangZengYi)
Wioślarstwo
12:50 – dwójki podwójne (M)
13:10 – czwórki bez sternika (M)
13:30 – ósemki (K)

3 sierpnia (piątek)
Badminton
14:30 – gra mieszana (K+M) (RobertMateusiak, NadieżdaZięba)
Gimnastyka
16:35 – skoki na trampolinie (M)
Judo
17:00 – kat. +78 kg (K) (DariaPogorzelec, UrszulaSadkowska)
17:10 – kat. +100 kg (M) (JanuszWojnarowicz)
Kolarstwo
18:55 – wyścig drużynowy na dochodzenie (M)
19:40 – keirin (K)
Lekkoatletyka
21:30 – pchnięcie kulą (M) (TomaszMajewski)
22:25 – 10 000 m (K)
Łucznictwo
16:35 – indywidualnie (M) (RafałDobrowolski)
Pływanie
20:30 – 200 m grzbietowym (K) (AlicjaTchórz)
20:35 – 100 m motylkowym (M) (KonradCzerniak)
20:40 – 800 m dowolnym (K)
21:05 – 50 m st. dowolnym (M)
Podnoszenie ciężarów
16:30 – kat. 75 kg (K)
20:00 – kat. 85 kg (M) (AdrianZieliński)
Strzelectwo
13:00 – karabin dowolny: leżąc (M)
15:30 – pistolet szybkostrzelny (M)
Szermierka
19:45 – szabla drużynowo (M)
Wioślarstwo
12:30 – czwórka podwójna (MarekKolbowicz, AdamKorol, MichałJeliński, KonradWasielewski) (M)
12:50 – dwójka bez sternika (M) (JarosławGodek, WojciechGutorski)
13:10 – dwójka podwójna (K)
13:30 – jedynka (M) (MichałSłoma)

4 sierpnia (sobota)
Badminton
14:30 – gra podwójna (K)
14:30 – gra pojedyncza (K) (KamilaAugustyn)
Gimnastyka
16:35 – skoki na trampolinie (K)
Kolarstwo
18:45 – wyścig na dochodzenie (K)
Lekkoatletyka
18:00 – chód na 20 km (M) (RafałAugustyn, GrzegorzSudoł, DawidTomala)
20:30 – rzut dyskiem (K) (ŻanetaGlanc)
20:55 – skok w dal (M)
21:35 – siedmiobój (K) (KarolinaTymińska)
22:15 – 10 000 m (M)
22:55 – 100 m (K)
Pływanie
20:25 – 50 m dowolnym (K) (AnnaDowgiert)
20:30 – 1500 m dowolnym (M)
21:05 – 4x100 m zmiennym (K)
21:25 – 4x100 m zmiennym (M) (KonradCzerniak, RadosławKawęcki, PawełKorzeniowski, OskarKrupecki, SławomirKuczko, KacperMajchrzak, DawidSzulich)
Podnoszenie ciężarów
20:00 – kat. 94 kg (ArsenKasabijew, TomaszZieliński)
Strzelectwo
13:45 – karabin małokalibrowy - trzy postawy (K) (SylwiaBogacka)
16:00 – trap (K)
Szermierka
20:15-21:30               K                         szpada drużynowo (K)
Tenis
15:00 – gra pojedyncza (K) (AgnieszkaRadwańska, UrszulaRadwańska)
15:00 – gra podwójna (M) (MariuszFyrstenberg, MarcinMatkowski)
Triathlon
10:00 – indywidualnie (K) (MariaCześnik, AgnieszkaJerzyk)
Wioślarstwo
12:30 – czwórka podwójna (M) (MichałJeliński, MarekKolbowicz, AdamKorol, KonradWasielewski)
12:50 – dwójki podwójne wagi lekkiej (K)
13:10 – dwójki podwójne wagi lekkiej (M)
13:30 – jedynki (K)

5 sierpnia (niedziela)
Badminton
14:00 – gra podwójna (M) (AdamCwalina, MichałĹogosz)
14:00 – gra pojedyncza (M) (PrzemysławWacha)
Gimnastyka
15:00 – gimnastyka sportowa: ćwiczenia wolne (M) (RomanKulesza)
15:50 – gimnastyka sportowa – skok (K) (MartaPihan-Kulesza)
16:40 – gimnastyka sportowa: koń z łękami (M) (RomanKulesza)
Kolarstwo
19:10 – tor: omnium (M)
Lekkoatletyka
12:00 – maraton (K) (KarolinaJarzyńska)
20:35 – trójskok (K)
21:20 – rzut młotem (M) (PawełFajdek, SzymonZiółkowski)
22:10 – 400 m (K)
22:25 – 3000 m z przeszkodami (M) (ŁukaszParszczyński)
22:50 – 100 m (M)
Pływanie
20:00 – skoki z trampoliny (K)
Podnoszenie ciężarów
16:30 – kat. +75 kg (K)
Strzelectwo
13:30-14:00               M                     pistolet dowolny (M)
Szermierka
20:15 – floret drużynowy (M)
Tenis
13:00 – gra mieszana (K+M)
15:00 – debel (K) (KlaudiaJans-Ignacik, AgnieszkaRadwańska, UrszulaRadwańska, AlicjaRosolska)
15:00 – gra pojedyncza (M) (ŁukaszKubot)
Zapasy
19:25 – styl klasyczny: kat. 55 kg (M)
19:25 – styl klasyczny: kat.74 kg (M)
Żeglarstwo
14:00 – klasa Star (M) (MateuszKusznierewicz, DominikŻycki)
15:00 – klasa Finn (M) (PiotrKula)

6 sierpnia (poniedziałek)
Gimnastyka
15:00 – gimnastyka sportowa: kółka (M)
15:50 – gimnastyka sportowa: poręcze (K) (MartaPihan-Kulesza)
16:40 – gimnastyka sportowa: skok (M) (RomanKulesza)
Jeździectwo
15:00 – skoki przez przeszkody: drużynowo (K+M)
Kolarstwo
18:40 – sprint (M) (DamianZieliński)
Lekkoatletyka
20:00 – skok o tyczce (K) (MonikaPyrek, AnnaRogowska)
20:15 – pchnięcie kulą (K)
21:05 – 3000 m z przeszkodami (K) (KatarzynaKowalska, MatyldaSzlęzak)
21:45 – 400 m przez płotki (M)
22:30 – 400 m (M)
Podnoszenie ciężarów
20:00 – kat. 105 kg (M) (BartłomiejBonk)
Strzelectwo
14:45 – karabin małokalibrowy: trzy postawy (M)
17:00 – trap (M)
Zapasy
19:25 – styl klasyczny: kat. 60 kg (M)
19:25 – styl klasyczny: kat. 84 kg (M) (DamianJanikowski)
19:25 – styl klasyczny: kat. 120 kg (M) (Łukasz Banak)
Żeglarstwo
14:00 – Laser Radial (K) (AnnaWeinzieher)
15:00 – Laser (M) (KacperZiemiński)

7 sierpnia (wtorek)
Gimnastyka

15:00 – poręcze (M) (RomanKulesza)
15:45 – równoważnia (K) (MartaPihan-Kulesza)
16:35 – drążek (M) (RomanKulesza)
17:25 – ćwiczenia wolne (K) (MartaPihan-Kulesza)
Jeździectwo
11:00 – ujeżdżenie: drużynowy (K+M) (Katarzyna Milczarek-Jasińska, Michał Rapcewicz, Beata Stremler)
Kolarstwo
17:50 – omnium (K) (Małgorzata Wojtyra)
18:25 – sprint (K)
19:00 –kirin (M)
Lekkoatletyka
20:45 – rzut dyskiem (M) (PrzemysławCzajkowski, PiotrMałachowski, RobertUrbanek)
22:00 – 1500 m (M)
22:00 – skok wzwyż (M)
22:15 – 100 m przez płotki (K)
Pływanie
16:00 – pływanie synchroniczne: duety (K)
20:00 – skoki do wody: trampolina (M)
Podnoszenie ciężarów
20:00 – kat. powyżej 105 kg (M) (MarcinDołęga)
Tenis stołowy
16:30 – turniej drużynowy (K) (KatarzynaGrzybowska, NataliaPartyka, LiQian, KingaStefańska)
Triathlon
12:30 – indywidualnie (M) (MarekJaskółka)
Zapasy
19:25 – kat. 66 kg (M)
Żeglarstwo
14:00 – RS:X (M) (PrzemysławMiarczyński)
15:00 – RS:X (K) (ZofiaKlepacka)

8 sierpnia (środa)
Jeździectwo
15:45 – skoki przez przeszkody (M) (MichałRapcewicz)
Kajakarstwo
10:30 – jedynka (K-1): 1000 m (M)
10:45 – jedynka (C-1): 1000 m (M) (PiotrKuleta)
11:15 – dwójka (K-2): 1000 m (M)
11:40 – czwórka (K-4): 500 m (K) (AnetaKonieczny, BeataMikołajczyk, KarolinaNaja, MartaWalczykiewicz)  
Lekkoatletyka
21:05 – skok w dal (K)
21:45 – 400 m przez płotki (K) (AnnaJesień)
22:00 – 200 m (K)
22:15 – 110 m przez płotki (M) (ArturNoga)
Siatkówka
22:00 – siatkówka plażowa (K)
Taekwondo
23:15 – kat. 49 kg (K)
23:30 – kat. 58 kg (M)
Tenis stołowy
16:30 – turniej drużynowy (M)
Zapasy
19:15 – styl wolny: kat. 48 kg (K) (IwonaMatkowska)
19:15 – styl wolny: kat. 63 kg (K) (MonikaMichalik)
Żeglarstwo
14:00 – klasa 49er (M) (PawełKołodziński, ŁukaszPrzybytek)

9 sierpnia (czwartek)
Boks
17:30 – kat. musza (51 kg) (K) (KarolinaMichalczuk)
17:45 – kat. lekka (60 kg) (K)
18:15 – kat. średnia (75 kg) (K)
Jeździectwo
13:30 – ujeżdżenie (K+M) (KatarzynaMilczarek-Jasińska, BeataStremler)
Kajakarstwo
10:30 – kanadyjka podwójna (C-2): 1000 m (M) (MarcinGrzybowski, TomaszKaczor)
10:45 – czwórka (K-4): 1000 m (M)
11:05 – jedynka (K-1): 500 m (K)
11:35 – dwójka (K-2): 500 m (K) (BeataMikołajczyk, KarolinaNaja)
Lekkoatletyka
20:20 – trójskok (M)
21:00 – 800 m (M) (AdamKszczot, MarcinLewandowski)
21:55 – 200 m (M)
22:00 – rzut oszczepem (K)
22:20 – dziesięciobój (M)
Piłka nożna
20:45 – turniej kobiet (K)
Pływanie
13:00 – maraton 10 km (K) (NataliaCharłos)
20:00 – skoki do wody (K)
21:10 – piłka wodna (K)
Siatkówka
22:00 – siatkówka plażowa (M) (GrzegorzFijałek, MariuszPrudel)
Taekwondo
23:15 – kat. 57 kg (K)
23:30 – kat. 68 kg (M) (MichałĹoniewski)
Zapasy
19:15 – styl wolny: kat. 55 kg (K)
19:15 – styl wolny: kat. 72 kg (K)
Żeglarstwo
14:00 – klasa 470 (M)

10 sierpnia (piątek)
Hokej na trawie
21:00 – Argentyna - Holandia (K)
Kolarstwo
17:30 – BMX (K)
17:40 – BMX (M)
Lekkoatletyka

20:00 – skok o tyczce (M) (ŁukaszMichalski, Paweł Wojciechowski)
20:35 – rzut młotem (K) (JoannaFiodorow, AnitaWłodarczyk)
21:05 – 5000 m (K)
21:40 – 4x100 m (K) (MartaJeschke, AnnaKiełbasińska, DariaKorczyńska, MartynaOpoń, MarikaPopowicz, EwelinaPtak)
21:55 – 1500 m (K) (RenataPliś)
22:20 – 4x400 m (M) (KamilBudziejewski, PatrykDobek, KacperKozłowski, MarcinMarciniszyn, MichałPietrzak, PiotrWiaderek)
Pływanie

13:00 – maraton 10 km (M)
16:00 – pływanie synchroniczne: drużynowo (K)
Taekwondo

23:15 – kat. 67 kg (K)
23:30 – kat. 80 kg (M)
Zapasy

19:25 – styl wolny: kat. 55 kg (M)
19:25 – styl wolny: kat. 74 kg (M)
Żeglarstwo

14:00 – klasa 470 (K) (JolantaOgar, AgnieszkaSkrzypulec)

11 sierpnia (sobota)
Boks
21:30 – kat. papierowa (49 kg) (M)
21:45 – kat. kogucia (56 kg) (M)
22:15 – kat. lekkopółśrednia (64 kg) (M)
22:45 – kat. średnia (75 kg) (M)
23:15 – kat. ciężka (91 kg) (M)
Gimnastyka
16:10 – gimnastyka artystyczna: wielobój indywidualny (K) (JoannaMitrosz)
Hokej na trawie
21:00 – Niemcy - Holandia (M)
Kajakarstwo
10:30 – kajaki jedynki: (K1) - 200 m (M) (Piotr Kuleta)
10:45 – kanadyjki jedynki: (C1) - 200 m (M) (Piotr Siemionowski)
11:10 – kajaki jedynki: (K1) - 200 m (K) (MartaWalczykiewicz)
11:40 – kajaki dwójki: (K2) - 200 m (M)
Kolarstwo
13:30 – MTB: cross country (K) (AleksandraDawidowicz, PaulaGorycka)
Koszykówka
22:00 – USA - Francja (K)
Lekkoatletyka
10:00 – chód: 50 km (M) (RafałFedaczyński, ŁukaszNowak, RafałSikora)
18:00 – chód: 20 km (K) (PaulinaBuziak, AgnieszkaDygacz, AgnieszkaSzwarnóg)
20:00 – skok wzwyż (K)
20:20 – rzut oszczepem (M) (Igor Janik, Bartosz Osewski, Paweł Rakoczy)
20:30 – 5000 m (M)
21:00 – 800 m (K)
21:25 – 4x400 m (K) (Iga Baumgart, Agata Bednarek, Magdalena Gorzkowska, Anna Jesień, Marika Popowicz, Justyna Święty, Patrycja Wyciszkiewicz)
22:00 – 4x100 m (M) (Jakub Adamski, Kamil Kryński, Robert Kubaczyk, Dariusz Kuć, Kamil Masztak, Artur Zaczek)
Pięciobój nowoczesny
19:45 – indywidualnie (M)
Piłka nożna
16:00 – Brazylia - Meksyk (M)
Piłka ręczna
21:30 – Norwegia - Czarnogóra (K)
Pływanie
21:30 – skoki do wody: wieża (M)
Siatkówka
19:30 – Brazylia - USA (K)
Taekwondo
23:15 – kat. powyżej 67 kg (K)
23:30 – kat. powyżej 80 kg (M)
Zapasy
19:25 – styl wolny: kat. 60 kg (M)
19:25 – styl wolny: kat. 84 kg (M)
19:25 – styl wolny: kat. 120 kg (M)
Żeglarstwo
13:00 – klasa Elliott (K)

12 sierpnia (niedziela)
Boks
14:30 – kat. musza (52 kg) (M)
14:45 – kat. lekka (60 kg) (M)
15:15 – kat. półśrednia (69 kg) (M)
15:45 – kat. półciężka (81 kg) (M)
16:15 – kat. superciężka (+91 kg) (M)
Gimnastyka
15:05 – gimnastyka artystyczna: ukł. zbiorowe (K)
Kolarstwo
14:30 – MTB: cross country (M) (PiotrBrzózka, MarekKonwa)
Koszykówka
16:00 – turniej mężczyzn (M)
Lekkoatletyka
12:00 – maraton (M) (MarcinChabowski, HenrykSzost)
Pięciobój nowoczesny
19:00 – indywidualnie (M)
Piłka ręczna
16:00 – turniej mężczyzn (M)
Pływanie
17:00 – piłka wodna (M)
Siatkówka
14:00 – Rosja - Brazylia (M)
Zapasy
14:25 – styl wolny: kat. 66 kg (M)
14:25 – styl wolny: kat. 96 kg (M)

21:00 - Ceremonia zamknięcia Igrzysk Olimpijskich

 źródło: olimpiada.interia.pl, sport.onet.pl/igrzyska


Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem.
Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.
Serwis mecze24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK