Zdjęcie Kamil Gieroba
Autor:Kamil GierobaDodano:
Zdjęcie Kamil Gieroba
Autor:Kamil GierobaDodano:
Obrazek newsa : Josue podgrzewa spekulacje. Odejdzie z Legii?Fot. Mateusz Czarnecki

Z czasem maleją szanse na pozostanie Josue w Legii Warszawa.

Kończy się czas dla Josue

W ostatnich miesiącach wyraźnie zmieniła się atmosfera wokół Josue. Jeszcze niedawno Portugalczyk był zdecydowanym liderem zespołu i gwiazdą ligi. Potwierdzał to nie tylko charakterem, ale i dyspozycją sportową. 

Tymczasem jego forma spadła, podobnie jak reszty zespołu. I pojawia się coraz więcej głosów, że czas na jakąś większą przebudowę w Legii. W tym, by pozwolić Josue na opuszczenie klubu.

W ostatnich dniach zapadła cisza na ten temat, można zatem przypuszczać, iż nic się nie dzieje w kierunku przedłużenia kontraktu pomocnika. On sam podgrzał spekulacje, udostępniając dwuznaczny wpis swojej partnerki w mediach społecznościowych.

– Ucieknę, gdy nadejdzie ten dzień. Muszę wszystko spakować na wyjazd do Portugalii – napisała.

Ciężko zinterpretować "facepalm" od samego zainteresowanego. Ale to wygląda tak, że kibice coraz bardziej wątpią w jego pozostanie w klubie. Choć trzeba pamiętać, iż ostatnim razem przedłużenie kontraktu z Josue Legia ogłosiła dopiero wraz z końcem sezonu.

Transfery piłkarskie, plotki transferowe Ekstraklasa Pko ekstraklasa Legia warszawa Plotki transferowe

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy