Shutterstock/Victor VelterLe Havre zmierzy się z Lorient w 10. kolejce Ligue 1 w niedzielę 8 listopada 2026 roku o godz. 17:15. Spotkanie odbędzie się na Stade Océane.
Le Havre ma za sobą trudny okres: w ostatnich pięciu meczach poniosło cztery porażki, a w każdym z nich traciło co najmniej jednego gola. Lorient w pięciu poprzednich spotkaniach dwukrotnie wygrało, raz zremisowało i dwa razy przegrało, a w ostatnich czterech starciach bezpośrednich z Le Havre nie poniosło porażki.
Kursy 1X2 wskazują na niewielką przewagę Lorient, choć różnice między notowaniami obu zespołów są małe. Le Havre wygrało ostatni mecz z Lorient 2:0, a wcześniejsze spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1.
Le Havre - Lorient typy. Kto jest faworytem bukmacherów?
Nieznacznym faworytem bukmacherów jest Lorient. Kursy na jego zwycięstwo wynoszą od 2.38 do 2.64, natomiast notowania wygranej Le Havre mieszczą się w przedziale 2.59–2.86.
Typy bukmacherskie:
- Obie drużyny strzelą – kurs 1.75 w STS
Le Havre zdobywało i traciło przynajmniej jednego gola w 4 z ostatnich 5 spotkań. - Powyżej 3.5 goli – kurs 3.40 w STS
W pięciu ostatnich meczach Le Havre padało średnio 4.6 gola.
Kursy bukmacherskie 1x2 Le Havre - Lorient
| Kurs 1 (Le Havre) | Remis (X) | Kurs 2 (Lorient) | |
| Fortuna | 2.86 | 3.37 | 2.60 |
| STS | 2.76 | 3.42 | 2.57 |
| Superbet | 2.59 | 3.09 | 2.38 |
| LVBET | 2.70 | 3.20 | 2.45 |
| Betclic | 2.80 | 3.30 | 2.55 |
| Betfan | 2.84 | 3.52 | 2.64 |
| forBET | 2.80 | 3.40 | 2.55 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- Le Havre zdobywało u siebie średnio 0.8 gola na mecz w ostatnich 10 spotkaniach, tracąc w tym okresie przeciętnie 1.8 bramki.
- Lorient strzelało na wyjazdach średnio 1.1 gola na mecz w ostatnich 10 spotkaniach i traciło przeciętnie 1.0 bramki.
- Le Havre odniosło jedno zwycięstwo w ostatnich 10 meczach.
- W pięciu ostatnich spotkaniach Le Havre padało średnio 4.6 gola na mecz.
- W ostatnich 10 meczach Le Havre zdobywało średnio 1.1 gola na spotkanie.
- Rywalom Lorient udawało się strzelać średnio 0.8 gola na mecz w ostatnich 10 spotkaniach tej drużyny.
- W 10 ostatnich meczach Lorient padało przeciętnie 1.6 gola na spotkanie.
Le Havre ostatnie mecze
- Le Havre AC 1–5 Paris Saint-Germain (30.10.2026)
- Olympique Marsylia 4–3 Le Havre AC (25.10.2026)
- Le Havre AC 1–3 Auxerre (18.10.2026)
- Lille OSC 1–0 Le Havre AC (10.10.2026)
- Toulouse FC 3–2 Le Havre AC (19.09.2026)
Lorient ostatnie mecze
- FC Lorient 0–2 Stade Brestois 29 (02.11.2026)
- Angers SCO 0–0 FC Lorient (25.10.2026)
- FC Lorient 1–0 AS Monaco (18.10.2026)
- FC Lorient 1–0 Paris FC (10.10.2026)
- Le Mans FC 2–1 FC Lorient (19.09.2026)
Le Havre i Lorient bezpośrednie mecze
- FC Lorient 0–2 Le Havre AC (17.05.2026)
- Le Havre AC 1–1 FC Lorient (21.09.2025)
- FC Lorient 3–3 Le Havre AC (28.01.2024)
- Le Havre AC 3–0 FC Lorient (03.09.2023)
Le Havre - Lorient porównanie drużyn i ich atutów
| Le Havre | Lorient | |
| Wartość składów drużyn | 51.2 mln € | 45.1 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 61 | 68 |
| Średnia wieku drużyn | 23.5 lat | 24.8 lat |
| Średni wzrost drużyn | 168.4 cm | 185 cm |
| TOP3 najbardziej wartościowi piłkarze | Ayumu Seko, Junior Mwanga, Amir Richardson | Montassar Talbi, Arthur Ebong, Kan Guy Arsene |
| TOP3 piłkarze według oceny umiejętności | Ahmed Touba, Ayumu Seko, Josh Maja | Montassar Talbi, Yvon Mvogo, Kan Guy Arsene |
Odbierz Voucher na 90 dni
Oglądaj mecze na żywo przez VPN











![Obrazek news: Widzew Łódź przełamał fatalną passę. 90 dni i koniec. Pierwsza wygrana pod wodzą Mateusza Stolarskiego [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-07-nov-2026-10-05-pm-2156.webp&w=256&q=75)





![Obrazek news: Górnik Zabrze dogonił lidera PKO BP Ekstraklasy! Zadecydował gol z rzutu wolnego. Była też interwencja VAR [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-07-nov-2026-07-23-pm-9224.webp&w=256&q=75)
