
Shutterstock/TomaszKudalaWedług Sportowych Faktów na celowniku Olympiakosu Pireus znalazł się Marek Papszun.
Odchodzi po sezonie
Papszun od siedmiu lat jest trenerem Rakowa Częstochowa, objął ten klub, jak był w II lidze, a teraz z nim walczy o mistrzostwo Polski. 48-latek znalazł się na krótkiej liście trenerów, którzy mogą trafić do greckiego klubu, oprócz Polaka władze klubu rozpatrują kandydatury m.in. Hernana Crespo i Gennaro Gattuso. Olympiakos po 34. kolejkach ligi greckiej zajmuje trzecie miejsce ze stratą dziesięciu punktów do wicelidera i pozostaje im walka o utrzymanie trzeciego miejsca, które da Ligę Europy.
Ekstraklasa Rakow czestochowa Ekstraklasa Grecja Marek papszun
Odbierz Voucher na 90 dni
![Obrazek news: Legia Warszawa opuszcza strefę spadkową i spycha do niej Arkę Gdynia. Nsame bohaterem i antybohaterem [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-22-mar-2026-09-15-pm-3904_min2.webp&w=256&q=75)



![Obrazek news: Lech Poznań nowym liderem PKO BP Ekstraklasy! Bruk-Bet Termalica leci w kierunku 1 lifgi [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fstatic%2Flech-poznan-ali-gholizadeh-1-mikolaj-barbanell-shutterstock_min2.webp&w=256&q=75)








