Mbappe: W 2022 roku podjąłem decyzję dopiero w maju

Autor:Kamil GierobaDodano:
Autor:Kamil GierobaDodano:
Mbappe: W 2022 roku podjąłem decyzję dopiero w majusbonsi / Shutterstock.com

Kylian Mbappe podzielił się najnowszymi informacjami na temat jego sytuacji w Paris Saint-Germain.

Francuski napastnik na ten moment latem może stać się wolnym zawodnikiem. Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu podchody pod niego robi Real Madryt. W międzyczasie PSG cierpliwie czeka na wybór Mbappe, wierząc w kontynuację współpracy. 

Mbappe: Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji

Wreszcie po długiej ciszy zabrał głos odnośnie obecnych spekulacji.

– Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji. Ale mamy porozumienie z prezesem, co oznacza, że wszystkie strony są chronione. Wewnątrz klubu nikt nie rozmawia o mojej sytuacji. W 2022 roku podjąłem decyzję dopiero w maju. Jeśli wiem, co chcę zrobić, nie ma sensu, abym przeciągał decyzję w czasie. Teraz najważniejsza jest walka o tytuły, mamy zespół, który chce podnosić puchary i najważniejsze jest to, jak mogę pomóc drużynie – powiedział po meczu z Toulouse (2:0) i zdobyciu Superpucharu Francji.

25-latek od kilku sezonów jest liderem PSG. W kampanii 2023/24 nadal odnotowuje znakomite liczby. Po 23 występach ma na koncie 22 bramki i dwie asysty.

Źródło: Abdellah Boulma
 

Ligue 1 Transfery piłkarskie, plotki transferowe Kylian mbappe Ligue 1 La liga Real madryt Paris saint germain Plotki transferowe

Komentarze użytkowników

    Barcelona - Real transmisja
    Barcelona - Real transmisja