Mecze na żywo online, meczyki, sport live • Transmisje Online i TV | Mecze24.pl

  Mecz FC Barcelona – Real Madryt dzisiaj. Gdzie oglądać?

  Mecz FC Barcelona – Real Madryt dzisiaj. Gdzie oglądać?Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

  W niedzielę 19. marca odbędzie się El Clasico na Stadionie Camp Nou w Barcelonie. Rywalizacja FC Barcelony z Realem Madryt będzie pokazywana na żywo w telewizji oraz w internecie, a także za darmo w serwisach bukmacherskich. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 21:00.

  FC Barcelona - Real Madryt: gdzie oglądać dzisiaj El Clasico?

  Dzisiejsze spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt będzie pokazywane na żywo na kanałach telewizyjnych Eleven Sports 1, Canal+Sport oraz Canal+4K Ultra HD. Internetowy stream będzie dostępny natomiast w serwisach Canal+online, player.pl i WP Pilot, a także za free na platformach bukmacherskich STS TV oraz Fortuna TV.

  FC Barcelona - Real Madryt: gdzie transmisja?

  • Transmisja TV: Canal+Sport, Canal+4K Ultra HD, Eleven Sports 1
  • Transmisja online: Canal+Online, WP Pilot
  • Stream online: Fortuna TV, STS TV

  FC Barcelona - Real Madryt transmisja w Fortuna TV

  Mecz FC Barcelona - Real Madryt za darmo można oglądać na platformie Fortuna TV. Bukmacher Fortuna udostępnia transmisję z niedzielnego El Clasico bez opłat dla swoich wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Aby więc skorzystać z oferty i oglądać transmisję FC Barcelona - Real Madryt za darmo należy przejść na podaną poniżej stronę internetową i założyć konto klienta. Stream online z meczu można oglądać na komputerze i urządzeniach mobilnych.

  Dla nowych użytkowników Fortuna daje aż 630 zł na start – trzy zakłady bez ryzyka na maksymalnie 600 zł, a także możliwość skorzystania z freebetów o wartości 30 zł → SPRAWDŹ OFERTĘ FORTUNA TV.

  FC Barcelona - Real Madryt transmisja na żywo w Canal+online

  Transmisję online z meczu FC Barcelona - Real Madryt można też oglądać w Canal+online. Serwis ten specjalnie z okazji El Clasico oferuje pakiet sportowy z kanałami Canal+ za 20 zł. Z promocji można korzystać przez pierwsze trzy miesiące.

  Po wykupieniu pakietu “Super Piłka” transmisję El Clasico na żywo online można włączyć na dwóch urządzeniach jednocześnie - korzystając z tego samego konta użytkownika można więc podzielić konto na dwie osoby. Do dyspozycji jest strona internetowa przeznaczona dla komputerów, a także aplikacja na smartfony, tablety, telewizory Smart TV i urządzenia streamingowe → SPRAWDŹ OFERTĘ CANAL+ONLINE.

  FC Barcelona - Real Madryt transmisja w WP Pilot

  Dzisiejszy mecz FC Barcelony z Realem Madryt można też oglądać za pośrednictwem platformy WP Pilot. Serwis ten udostępnia stacje telewizyjne Eleven Sports w pakiecie miesięcznym za 13,99 zł.

  Z platformy streamingowej WP Pilot można korzystać na wielu urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV. Każdy użytkownik może korzystać z serwisu internetowego oraz aplikacji WP Pilot → SPRAWDŹ OFERTĘ WP PILOT.

  FC Barcelona - Real Madryt transmisja w STS TV

  Dostęp do transmisji z meczu FC Barcelona - Real Madryt oferowany jest również przez platformę STS TV. Podobnie jak w Fortunie za pośrednictwem serwisu STS TV można oglądać transmisję z meczów ligi hiszpańskiej na komputerze, smartfonie i tablecie.

  Kliknij już teraz w podany poniżej link, odbierz 1660 zł w STS i oglądaj transmisję El Clasico na żywo online → SPRAWDŹ OFERTĘ STS TV.

  Komentarze Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz
  Wyniki na żywo Brak danych do wyświetlenia