Oferta F1 TV Pro 2023 - Cena, Promocja, Ile urządzeń?

Autor:Sebastian NowakDodano:
Autor:Sebastian NowakDodano:
Oferta F1 TV Pro 2023 - Cena, Promocja, Ile urządzeń?cristiano barni / shutterstock

Transmisje Formuły 1 na żywo w sezonie 2023 można oglądać nie tylko na platformie Viaplay. Dostęp do transmisji oferowany jest również za pośrednictwem oficjalnej platformy F1 TV Pro. W poniższym artykule prezentujemy szczegółowe informacje o serwisie streamingowym F1 TV Pro, takie jak cena, promocja, a także na ilu urządzeniach można oglądać transmisje na żywo.

F1 TV Pro 2023 w Polsce

F1 TV Pro w Polsce jest alternatywą dla platformy streamingowej Viaplay. W obydwu serwisach można oglądać transmisję ze wszystkich wyścigów Formuły 1. Zdecydowanie tańszą subskrypcję oferuje platforma F1 TV Pro. Warto również dodać, że oprócz transmisji z wyścigów F1 TV Pro udostępnia też mnóstwo innych materiałów wideo.

F1 TV Pro free - Promocja 7 dni za darmo!

Dzięki specjalnej promocji F1 TV Pro transmisję Formuły 1 online można oglądać za darmo. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje konto w F1 TV Pro klikając podany poniżej link otrzymuje bezpłatny 7-dniowy dostęp do pełnej oferty platformy.

» F1 TV Pro na 7 dni za darmo

F1 TV Pro - Cena

W aktualnej ofercie platformy streamingowej F1 TV Pro dostępne są następujące warianty subskrypcji:

  • 7-dniowy okres próbny za darmo,
  • Abonament miesięczny za 5,99 €,
  • Abonament roczny za 49,99 €.

W ramach subskrypcji F1 TV Pro uzyskuje się dostęp do:

  • transmisji F1 na żywo,
  • kamery pokładowe i radio zespołów F1,
  • transmisji F2, F3 i Porsche Supercup,
  • powtórki wyścigów, ekskluzywne materiały i inne wideo.

Platforma F1 TV Pro dostępna jest na wiele urządzeń:

  • komputery (strona www),
  • smartfony i tablety (aplikacje mobilne iOS i Android),
  • telewizory (aplikacje na Google TV, Apple TV, FireTV i Roku TV)

» Oglądaj transmisje w F1 TV Pro

F1 TV Pro - na ilu urządzeniach?

Na jednym koncie klienta w F1 TV Pro można mieć zarejestrowanych sześć urządzeń. Transmisja na żywo z wyścigu Formuły 1 może być natomiast uruchomiona w jednym momencie wyłącznie na jednym urządzeniu.

Opinie o F1 TV Pro

Platforma F1 TV Pro jest bardzo dobrze oceniana przez fanów Formuły 1. Jak udało nam się ustalić, każda transmisja oferowana jest w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Co ważne, oprócz transmisji z wyścigu Formuły 1 każdy subskrybent uzyskuje też dostęp do kamer z kokpitów, a także dostęp do radio każdego z teamów.

Fani sportów motorowych mogą ponadto oglądać również wyścigi F1, F2 oraz Porsche Supercup w ramach tej samej subskrypcji. Na platformie F1 TV Pro dostępne są również powtórki wyścigów, ekskluzywne materiały archiwalne, wyścigi, a także live timing.

Mecze dziś i transmisje Formuła 1

Komentarze użytkowników