Zdjęcie Bartek Daniewski
Autor:Bartek DaniewskiDodano:
Zdjęcie Bartek Daniewski
Autor:Bartek DaniewskiDodano:
Obrazek newsa : OFICJALNIE: Michael Olise nowym piłkarzem Bayernucharnsitr / Shutterstock.com

Poważne wzmocnienie Bayernu Monachium. 

Poważne ruchy

Bayern Monachium ma za sobą średnio udany sezon. Z jednej strony dotarli do półfinału Ligi Mistrzów, a z drugiej bardzo szybko stracili szanse na obronę mistrzostwa Niemiec. Bayer Leverkusen był bezkonkurencyjny, co zdecydowanie zaniepokoiło władze Bawarczyków. Klub jest aktywny na rynku transferowym i przełożyło się to na bardzo ciekawy transfer. Klub z Bawarii oficjalnie ogłosił pozyskanie Michaela Olise, który reprezentował barwy Crystal Palace od 2021 roku. Umowa skrzydłowego z Bayernem ma obowiązywać do 30 czerwca 2029 roku. Kwota transferu jest nieznana, ale nieoficjalnie mówi się o pieniądzach w przedziale 55-65 milionów euro

Chęć udowodnienia swojej wartości

Poprzedni sezon Olise stał pod znakiem urazów, które ograniczyły go do zaledwie 19 meczów. Ale gdy już 22-latek grał, to pokazywał się z bardzo dobrej strony. W Premier League popisał się dziesięcioma golami i sześcioma asystami. Teraz Francuz chciał postawić kolejny (duży) krok w swojej karierze, o czym wspomniał podczas swojej prezentacji:

- Rozmowy z Bayernem były bardzo pozytywne i jestem bardzo szczęśliwy, że będę grał dla tak wielkiego klubu. To wielkie wyzwanie i dokładnie tego szukałem. Chcę udowodnić swoją wartość na tym poziomie i odegrać swoją rolę w zapewnieniu zdobycia jak największej liczby pucharów w nadchodzących latach - powiedział Olise. 

Bundesliga Bayern Olise Bundesliga Transfer Crystal palace

Przeczytaj również

Komentarze użytkowników

    Polecane aktualności

    Obrazek news: OFICJALNIE: Marcin Bułka ma nowy klub

    05.07.2025 | Transfery piłkarskie, plotki transferowe

    OFICJALNIE: Marcin Bułka ma nowy klub
    Obrazek news: Surowa kara dla  Assada Al-Hamlawiego. Śląsk Wrocław był bezwzględny

    05.07.2025 | Transfery piłkarskie, plotki transferowe

    Surowa kara dla Assada Al-Hamlawiego. Śląsk Wrocław był bezwzględny
    Obrazek news: Oficjalnie: Nico Williams wybrał klub. Nie Barcelona

    04.07.2025 | Transfery piłkarskie, plotki transferowe

    Oficjalnie: Nico Williams wybrał klub. Nie Barcelona

    Popularne tematy