

Egipcjanin zostaje na Anfield.
Salah 2025
Liverpool poinformował o dojściu do porozumienia z Mohamedem Salahem w sprawie nowego kontraktu. Skończyły się tym samym spekulacje na temat jego ewentualnego odejścia w letnim oknie transferowym. 30-latek, według doniesień, prolongował umowę do 2025 roku i swoją przyszłość widzi w Merseyside.
Czuję się świetnie
Sam zainteresowany nie ukrywał zadowolenia z takiego stanu rzeczy:
- Czuję się świetnie i ekscytuje mnie perspektywa zdobywania trofeów. To szczęśliwy dzień dla każdego. Cały proces trochę potrwał, ale teraz wszystko zostało załatwione i możemy skupić się na tym, co przed nami - podsumował.
Salah jest piłkarzem Liverpoolu od 2017 roku. Od tamtej pory sięgnął z drużyną m.in. po Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo Anglii.
Oglądaj mecze za darmo







![Obrazek news: Wisła Płock przetrwała i odniosła drugie zwycięstwo z rzędu. Jest nowy lider PKO BP Ekstraklasy [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-21-mar-2026-09-43-pm-2747_min2.webp&w=256&q=75)





