Fot. Mateusz CzarneckiPogoń Siedlce zmierzy się z Ruchem Chorzów we wtorek 3 listopada 2026 roku o godzinie 18:00 w meczu 13. kolejki 1. Ligi Polskiej. Spotkanie odbędzie się na stadionie ROSRRiT w Siedlcach.
Ruch jest w dobrej formie: wygrał cztery z pięciu ostatnich spotkań, a w czterech kolejnych meczach nie stracił gola. Pogoń w tym samym okresie zanotowała dwa zwycięstwa i trzy porażki, a w ostatnim meczu uległa GKS-owi Tychy 2:4.
Ostatnie bezpośrednie spotkania przemawiają jednak na korzyść Pogoni, która wygrała dwa z czterech starć, a pozostałe dwa zakończyły się remisami. Kursy 1X2 wskazują na Ruch jako faworyta, choć w ostatnich pojedynkach to siedlczanie częściej zdobywali punkty.
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów typy. Kto jest faworytem bukmacherów
Faworytem bukmacherów jest Ruch Chorzów. Kursy na jego zwycięstwo wynoszą od 1.67 w STS do 1.78 w forBET i Lebull, podczas gdy wygraną Pogoni wyceniono na kursy od 4.00 do 4.33. Kursy na remis mieszczą się w przedziale od 3.40 do 3.75.
Typy bukmacherskie:
- Ruch Chorzów wygra min. 2 golami (handicap -1,5), kurs 1.01, STS
Ruch w trzech z pięciu ostatnich meczów wygrywał różnicą co najmniej dwóch bramek. - Ruch Chorzów wygra 2. połowę, kurs 2.06, STS
Ruch wygrał drugą połowę w czterech z pięciu ostatnich spotkań. - Ruch Chorzów wygra mecz, kurs 1.75, Fortuna
Ruch odniósł cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach.
Kursy bukmacherskie 1x2 Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
| Kurs 1 (Pogoń Siedlce) | Remis (X) | Kurs 2 (Ruch Chorzów) | |
| Fortuna | 4.33 | 3.75 | 1.75 |
| STS | 4.10 | 3.64 | 1.67 |
| LVBET | 4.00 | 3.40 | 1.73 |
| Betclic | 4.00 | 3.60 | 1.73 |
| Betfan | 4.20 | 3.64 | 1.69 |
| forBET | 4.10 | 3.70 | 1.78 |
Ciekawostki i statystyki przedmeczowe
- Pogoń zdobywała średnio 1,5 gola na własnym boisku w dziesięciu ostatnich meczach domowych, tracąc w nich średnio 1,6 bramki.
- W dziesięciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych Ruch strzelał i tracił średnio po jednym golu na mecz.
- Pogoń nie zdobyła bramki w czterech z dziesięciu ostatnich spotkań.
- Ruch zachował czyste konto w czterech z pięciu ostatnich meczów i nie stracił gola w czterech kolejnych spotkaniach.
- W dziesięciu ostatnich meczach Ruch zdobywał średnio 1,7 gola i tracił 0,9 bramki na spotkanie.
- Średnia liczba bramek w pięciu ostatnich meczach Pogoni wyniosła trzy na spotkanie.
- Ruch pozostaje niepokonany od czterech meczów, a na wyjazdach nie przegrał w czterech kolejnych spotkaniach.
Pogoń Siedlce ostatnie mecze
- GKS Tychy 4 - 2 Pogoń Siedlce (28.10.2026)
- Odra Opole 0 - 1 Pogoń Siedlce (25.10.2026)
- Pogoń Siedlce 3 - 4 Stal Rzeszów (18.10.2026)
- Pogoń Siedlce 1 - 3 Puszcza Niepołomice (15.10.2026)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Pogoń Siedlce (9.10.2026)
Ruch Chorzów ostatnie mecze
- Znicz Pruszków 0 - 1 Ruch Chorzów (28.10.2026)
- Ruch Chorzów 2 - 0 Pogoń Grod. Mazowiecki (25.10.2026)
- Ruch Chorzów 3 - 0 Odra Opole (16.10.2026)
- ŁKS Łódź 0 - 2 Ruch Chorzów (11.10.2026)
- Ruch Chorzów 1 - 3 Lechia Gdańsk (3.10.2026)
Pogoń Siedlce i Ruch Chorzów: bezpośrednie mecze
- Pogoń Siedlce 2 - 1 Ruch Chorzów (13.2.2026)
- Ruch Chorzów 0 - 2 Pogoń Siedlce (8.8.2025)
- Pogoń Siedlce 1 - 1 Ruch Chorzów (17.2.2025)
- Ruch Chorzów 1 - 1 Pogoń Siedlce (2.8.2024)
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów atrybuty i porównanie składów
| Pogoń Siedlce | Ruch Chorzów | |
| Wartość składów drużyn | 12.3 mln € | 9.3 mln € |
| Średni ranking ELO przewidywanych składów | 55 | 62 |
| Średnia wieku drużyn | 25.4 lat | 28.3 lat |
| Średni wzrost drużyn | 168.5 cm | 183.1 cm |
| TOP3 najbardziej wartościowi piłkarze | Maciej Rosolek, Nikodem Zielonka, Rafal Makowski | Filip Wojcik, Jakub Křišťan, Patryk Szwedzik |
| TOP3 piłkarze według wskaźnika ELO | Filip Kendzia, Maciej Rosolek, Mateusz Marzec | Szymon Szymanski, Patryk Szwedzik, Denis Ventúra |
Oglądaj mecze za darmo
Oglądaj mecze na żywo przez VPN










![Obrazek news: Zagłębie Lubin goni czołówkę! Gol samobójczy i kontuzja [WIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.mecze24.pl%2Fimg%2Fcontents%2Fmixcollage-02-nov-2026-07-49-pm-6641.webp&w=256&q=75)







