Skrzydłowy na celowniku Jagiellonii, zastąpi Churlinova?

Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Obrazek newsa : Skrzydłowy na celowniku Jagiellonii, zastąpi Churlinova?Mateusz Czarnecki

Quincy Butler z WSG Tirol znalazł się na celowniku Jagiellonii Białystok. 23-latek ma zastąpić Darko Churlinova, którego pozostanie w Białymstoku jest bardzo mało prawdopodobne - informuje Mateusz Borek. 

Churlinov nie będzie wykupiony?

Darko Churlinov w tym sezonie jest jedną z gwiazd Jagiellonii Białystok. Macedończyk jest tylko jednak wypożyczony z Burnley, a jego umowa z angielskim klubem wygasa w 2026 roku. Jagiellonia może mieć więc problem z jego wykupieniem i z wielką prawdopodobnością skrzydłowy opuści Białystok. Mistrzowie Polski mają już jednak na celowniku jego zastępcę. 

Następca z austriackiej Bundesligi

Według Mateusza Borka białostoczanie już obserwują następcę Churlinova. Jest nim Quincy Butler, czyli Amerykanin, który obecnie występuje w austriackim WSG Tirol. W obecnym sezonie skrzydłowy wystąpił w 28 spotkaniach tamtejszej ligi, zdobył cztery bramki i zanotował siedem asyst. 

Transfery piłkarskie, plotki transferowe Ekstraklasa Quincy Butler Jagiellonia białystok WSG Tirol

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy