Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Zdjęcie Patryk Połoński
Autor:Patryk PołońskiDodano:
Obrazek newsa : Termalica rozstała się z napastnikiemShutterstock/Marcin Kadziolka

Diego Deisadze nie jest już piłkarzem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Gruziński napastnik przeniósł się w ramach zasadzie definitywnego transferu do Torpedo Kutaisi. Beniaminek Ekstraklasy opublikował już w tej sprawie oficjalny komunikat.

21-latek rzadko dostawał swoje szanse w pierwszej drużynie "Słoni". Mimo, że do województwa małopolskiego przeprowadził się prawie dwa lata temu, to łącznie jako zawodnik Termaliki spędził na murawie 84 minuty. Złożyło się na nie osiem meczów, w tym trzy podczas bieżącego sezonu, już na poziomie Ekstraklasy.

Diego Deisadze wraca do ojczyzny

Torpedo Kutaisi to jedna z czołowych drużyn gruzińskiej ekstraklasy. W sezonie 2025, zespół ten zajął 3. miejsce. Ostatnio z TOP3 Torpedo wypadło w 2022 roku.

Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź

Ekstraklasa

Komentarze użytkowników

    coldbet

    Popularne tematy

    Chat ogólny

    Brak wiadomości. Bądź pierwszy!