US Open: Rakhimova postawiła opór, ale ostatecznie nie dała rady Świątek

Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Zdjęcie Krzysztof Gajdur
Autor:Krzysztof GajdurDodano:
Obrazek newsa : US Open: Rakhimova postawiła opór, ale ostatecznie nie dała rady ŚwiątekShutterstock/Marco Iacobucci Epp

Iga Świątek z awansem do II rundy turnieju US Open. Polka w starciu I rundy okazała się lepsza od Rosjanki, Kamili Rakhimowej wygrywając 6:4, 7:6. 

Rywalka walczyła, ale Świątek wygrała

Iga Świątek na papierze była zdecydowaną faworytką do zwycięstwa z Kamilą Rakhimovą. Rosjanka jednak chciała sprawić niespodziankę i od początku stawiała czoła Polce. Ta jednak miała wyższe umiejętności i pierwszy set wygrała 6:4. Druga partia natomiast była jeszcze bardziej wyrównana, a obie tenisistki szły łeb w łeb. Na szczęście Polka ponownie potrafiła wzbić się na wyżyny umiejętności i wygrała 7:6, a cały set 2:0. 

Japonka w II rundzie

Polka w II rundzie zmierzy się z Japonką, Eną Shibaharą, która w I rundzie pokonała Australijkę, Darię Saville. 

Tenis Us open Iga świątek Kamila Rakhimova

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy