Zdjęcie Wojciech Jagodziński
Autor:Wojciech JagodzińskiDodano:
Zdjęcie Wojciech Jagodziński
Autor:Wojciech JagodzińskiDodano:
Obrazek newsa : Widzew kontynuuje ofensywę transferową!Mateusz Czarnecki
Ten news dotyczy:

Jak powiedzieli tak zrobili, Widzew pod nowymi rządami na poważnie wszedł w letnie okienko transferowe ściągając już sześciu zawodników do Łodzi. Najnowszym wzmocnieniem jest nowy bramkarz, który podpisał z klubem wieloletnią umowę.

W klubie z czerwonej części Łodzi trwa obecnie poważna ofensywa transferowa. Zgodnie z zapowiedziami nowego właściciela - Roberta Dobrzyckiego Widzew ma przeznaczyć na transfery około 4 miliony euro. Zarząd aktywnie pracuje więc na rynku transferowym od dłuższego czasu. Przez pewien czas licznik nowych zawodników zatrzymał się na pięciu. Byli to Samuel Akere, Sebastian Bergier, Mariusz Fornalczyk i Antoni Klukowski.

Teraz to tego grona dołącza szóste wzmocnienie, które ma zabezpieczyć pozycję golkipera na kilka kolejnych lat. Kontrakt z Widzewem podpisał bowiem Maciej Kikolski. Bramkarz na sezon 2024/2025 był wypożyczony z Legii do Radomiaka Radom, 21 latek rozegrał dla nich łącznie 33 spotkania. Teraz jednak czeka go poważne zadanie, podpisał bowiem czteroletni kontrakt z Widzewem i to on przez kolejne sezony ma być "numerem 1" między słupkami.

Kibice Widzewa już zacierają więc ręce na rozpoczęcie sezonu 2025/2026. W perspektywie dwóch lat mają oni awansować do europejskich pucharów. Zadanie nie jest więc proste, jednak z bogatym właścicielem i odpowiednimi osobami za sterami klubu będzie to możliwe. Robert Dobrzycki na obecną chwilę robi wszystko, aby takie osoby się w nim znalazły. Na oceny przyjdzie jednak czas pod koniec rozgrywek, trzeba aczkolwiek przyznać, że ich transfery robią wrażenie. A to nie koniec ofensywy.

Ekstraklasa Transfery piłkarskie, plotki transferowe Maciej Kikolski Widzew łódź Pko bp ekstraklasa Transfer

Komentarze użytkowników

    Popularne tematy