reklama
reklama

Clout MMA 2 transmisja online na żywo i stream za darmo - gdzie oglądać? [28.10]

placeholderSpecjalna oferta dla nowych klientówOdkryj kod promocyjny u bukmachera i załóż konto
BONUSVIPZałóż konto

Clout MMA 2, gdzie oglądać?

Transmisja na platformach streamingowych

reklama

W sobotę, 28 października 2023 roku, fani sportów walki będą mieli okazję śledzić na żywo emocje płynące z gali CLOUT MMA 2. Gala odbędzie się w Orlen Arenie Płock, gdzie najbardziej oczekiwaną potyczką będzie walka wieczoru pomiędzy Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem. Oprócz tego, na miłośników czekać będzie jeszcze 10 innych walk, w tym co main eventy z udziałem Tomasza Sarary i Dawida 'Crazy' Załęckiego oraz Marcina Najmana i Piotra Lizakowskiego.

CLOUT MMA 2, gdzie oglądać?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie oglądać emocjonującą galę CLOUT MMA 2, wydarzenie będzie dostępne wyłącznie na oficjalnej platformie CLOUT MMA TV. To jedyna opcja dla wszystkich, którzy chcą śledzić walki na żywo w internecie.

CLOUT MMA 2, transmisja online za darmo

Niestety transmisja na żywo z tego wydarzenia nie będzie dostępna bezpłatnie w internecie.

CLOUT MMA 2, transmisja online PPV

Chociaż darmowa transmisja nie jest dostępna, fani sportów walki mogą zakupić dostęp do gali na platformie CLOUT MMA TV. Do wyboru są dwa atrakcyjne warianty PPV. Pierwszy to wariant 'PREMIUM' w cenie 39,99ZŁ, który oferuje jakość transmisji Full HD (1080p) oraz 7 dni dostępu VOD do wydarzenia. Drugi, nieco tańszy wariant 'BASIC' za 34,99ZŁ, umożliwia oglądanie w jakości HD (720p) oraz 48h dostępu VOD po gali.

Warto podkreślić, że platforma streamingowa CLOUT MMA TV jest dostępna na różnych urządzeniach. Można z niej korzystać na komputerach, poprzez dedykowaną stronę internetową. Dla tych, którzy wolą śledzić akcję na żywo w drodze, transmisja dostępna jest również na smartfonach, tabletach oraz innych urządzeniach mobilnych, zarówno z systemem Android (Google Play) jak i iOS (App Store).

CLOUT MMA 2, zakłady w Fortunie

Jeśli chcesz postawić na zakłady na galę, bukmacher Fortuna daje Ci taką możliwość. U bukmachera Fortuna możesz obstawić różne wydarzenia związane z galą CLOUT MMA 2. Co więcej, Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 630 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty już teraz!

FAQ - często zadawane pytania

Załóż konto i odbierz 630 zł na start!Odbierz bonus w Fortunie
Sprawdź

Komentarze użytkowników

    Loading...

    Clout MMA transmisje i mecze na żywo
    Zobacz więcej