Gdzie oglądać Euro 2024 za darmo? Transmisje TV i Online

Autor:Julian MastewiczDodano:
Autor:Julian MastewiczDodano:
Gdzie oglądać Euro 2024 za darmo? Transmisje TV i OnlineArifAsif / Shutterstock.com

Już w piątek 14 czerwca rozpocznie się EURO 2024, na którym wystąpi reprezentacja Polski. Finał Mistrzostw Europy 2024 zaplanowano na niedzielę 14 lipca. Turniej wzbudza wielkie zainteresowanie wśród fanów biało-czerwonych, a także innych reprezentacji. W naszym artykule przedstawiamy szczegółowe informacje na temat nadchodzącego turnieju, w tym między informacje gdzie oglądać Euro 2024.

Kiedy i gdzie odbędzie się Euro 2024?

Euro 2024 rozgrywane będzie w Niemczech a na turnieju wystąpią 24 drużyny. Mecze odbędą się na dziesięciu stadionach w takich miastach jak Berlin, Monachium, Dortmund, Gelsenkirchen, Stuttgart, Hamburg, Düsseldorf, Kolonia, Lipsk i Frankfurt nad Menem. Reprezentacja Włoch, obecny mistrz Europy, będzie bronić tytułu zdobytego na Euro 2020. W turnieju drużyny zostaną podzielone na sześć grup po cztery zespoły, a do fazy pucharowej awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc.

Kto skomentuje Euro 2024?

Komentarz podczas transmisji meczów zapewnią znani komentatorzy: Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski, Mateusz Borek i Robert Podoliński, Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, Maciej Iwański i Radosław Gilewicz, Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk, Michał Zawacki i Kazimierz Węgrzyn oraz Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.

Euro 2024 gdzie oglądać?

Euro 2024 na żywo można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 2, TVP Sport, a także online na platformach płatnych Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz za darmo na Sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport.

Gdzie oglądać Euro 2024?

Platforma Pakiet Kanały
Pilot WP Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / 30 dni » Sprawdź TVP 1, TVP 2
Canal+online Pakiet "Canal+" za 39 zł / 30 dni » Sprawdź TVP Sport, TVP 1, TVP 2
Megogo Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / 30 dni » Sprawdź TVP 1, TVP 2
Sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport Bez opłat TVP Sport, TVP 1, TVP 2

Euro 2024 transmisja online w Pilot WP

Transmisję Euro 2024 można oglądać w Pilot WP po zarejestrowaniu konta i wykupieniu odpowiedniego pakietu z kanałami telewizyjnymi. Mecze Euro 2024, w tym spotkania reprezentacji Polski, będą dostępne na kanałach TVP 1 oraz TVP 2, które są częścią pakietu "Starter Plus".

Pilot WP oferuje pakiet Starter Plus w dwóch opcjach:

 • Płatność odnawialna za 19,99 zł / 30 dni
 • Płatność jednorazowa za 24,99 zł / 30 dni

Transmisje meczów Euro 2024 w Pilot WP można oglądać zarówno na stronie internetowej (na komputerze), jak i w aplikacji dostępnej na smartfony i tablety (Android, iOS, Huawei) oraz telewizory i inne urządzenia (Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Załóż konto i skorzystaj z pakietu 'Starter Plus" Oglądaj EURO 2024 online
Sprawdź

Euro 2024 transmisja online w Canal+online

Aby oglądać EURO 2024 w serwisie streamingowym Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące). W skład pakietu “Canal+” wchodzą nie tylko kanały tej grupy telewizyjnej, ale też wiele innych stacji telewizyjnych, w tym między innymi TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport.

Transmisję w Canal+online można oglądać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety - iOS, Android; telewizory i inne urządzenia - Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, dzięki czemu można udostępnić dostęp do konta drugiej osobie.

Oglądaj kanały TVP 1, TVP 2 i TVP Sport! Oglądaj EURO 2024 online
Sprawdź

Euro 2024: transmisja online w Megogo

Alternatywą dla fanów piłki nożnej jest serwis Megogo, gdzie transmisje Euro 2024 są dostępne po wykupieniu pakietu Sartowego. Oferta obejmuje dostęp do kanałów TVP 1 i TVP 2, na których emitowane będą mecze. Cena za miesięczny dostęp do tego pakietu wynosi 9,99 zł. Serwis umożliwia oglądanie na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerach, smartfonach i tabletkach (iOS i Android), a także na telewizorach smart TV.

Załóż konto i wykup pakiet "Startowy" Oglądaj EURO 2024 online
Sprawdź

Euro 2024 transmisja za darmo

Euro 2024 będzie można również oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory smart tv i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Euro 2024 transmisja tv

Stacje telewizyjne TVP 1, TVP 2 i TVP Sport, na których dostępne będą transmisje tv z meczów Euro 2024, można oglądać w naziemnej telewizji cyfrowej, a także w wybranych kablówkach i na platformach satelitarnych. Kanał ten jest dostępny między innymi w takich telewizjach jak Platforma satelitarna Canal+, Platforma satelitarna Polsat Box, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya i wielu innych. Aby sprawdzić, czy dany kanał znajduje się w ofercie wybranego operatora, należy skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić pakiety oferowane przez danego operatora.

Transmisje Euro 2024 Reprezentacja polski

reklama
Załóż konto w LVBET i odbierz 2020 złotych na start! Oglądaj mecze bez opłat w LVBET TV
Sprawdź

Komentarze użytkowników

  0 polubień

  Sprawdź ofertę zakładów i bonusów w bet365

  Odbierz 330 PLN i oglądaj transmisje!
  Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV
  Załóż konto w Fortunie i oglądaj mecze za darmo

  Ranking bukmacherów

  Zobacz więcej
  1fortuna
  Zyskaj do 330 PLN na start
  2sts
  Zyskaj do 760 PLN na start
  3lvbet
  Zyskaj do 2200 PLN na start
  4superbet
  Zyskaj do 3755 PLN na start
  5betters
  Zyskaj do 235 PLN na start

  Polecane aktualności

  Popularne tematy

  Odbierz 1660 PLN i oglądaj mecze!
  Oglądaj transmisje i mecze w STS TV
  Załóż konto w STS i oglądaj mecze za darmo

  Oglądaj mecze u bukmachera

  OFERTA LVBET NA START
  Odbierz 20 PLN bez depozytu i pakiet bonusów 2000 PLN
  Zarejestruj się i typuj zakłady w LVBET