Aaron Drinan
| Imię i nazwisko | Aaron Drinan |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 06.05.1998 |
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 182 cm |
| Waga | 73 kg |
| Ranking (system Elo): | 64/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
Aaron Drinan ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Aaron Drinan |
|---|---|
| Klub | Swindon Town |
| Data urodzenia | 06.05.1998 |
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 182 cm |
| Waga | 73 kg |
| Ranking (system Elo): | 64/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 20.01.2026 | Puchar Anglii | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||