Jamie Reid
| Imię i nazwisko | Jamie Reid |
|---|---|
| Data urodzenia | 15.07.1994 |
| Wiek | 31 |
| Wzrost | 181 cm |
| Waga | 74 kg |
| Wartość | 1.78 mln € |
| Ranking (system Elo): | 71/100 |
| Pozycja : | Napastnik |
Jamie Reid ostatnie mecze
Zobacz więcej wydarzeń
| Imię i nazwisko | Jamie Reid |
|---|---|
| Data urodzenia | 15.07.1994 |
| Wiek | 31 |
| Wzrost | 181 cm |
| Waga | 74 kg |
| Wartość | 1.78 mln € |
| Ranking (system Elo): | 71/100 |
| Pozycja : | Napastnik |