Mees Hilgers
| Imię i nazwisko | Mees Hilgers |
|---|---|
| Data urodzenia | 13.05.2001 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 185 cm |
| Waga | 79 kg |
| Ranking (system Elo): | 74/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Mees Hilgers |
|---|---|
| Data urodzenia | 13.05.2001 |
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 185 cm |
| Waga | 79 kg |
| Ranking (system Elo): | 74/100 |
| Pozycja : | Obrońca |
| Data | Rozgrywki |
|---|