Thom Haye
| Imię i nazwisko | Thom Haye |
|---|---|
| Data urodzenia | 09.02.1995 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 187 cm |
| Waga | 74 kg |
| Wartość | 6.3 mln € |
| Ranking (system Elo): | 71/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
Thom Haye ostatnie mecze
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 05.09.2025 | Mecz towarzyski | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Imię i nazwisko | Thom Haye |
|---|---|
| Data urodzenia | 09.02.1995 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 187 cm |
| Waga | 74 kg |
| Wartość | 6.3 mln € |
| Ranking (system Elo): | 71/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||
| 05.09.2025 | Mecz towarzyski | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||