Myles Hippolyte
| Imię i nazwisko | Myles Hippolyte |
|---|---|
| Data urodzenia | 09.11.1994 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 183 cm |
| Waga | 74 kg |
| Wartość | 386 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 59/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|
Nie mamy danych dla tego zawodnika.
| Imię i nazwisko | Myles Hippolyte |
|---|---|
| Data urodzenia | 09.11.1994 |
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 183 cm |
| Waga | 74 kg |
| Wartość | 386 tys. € |
| Ranking (system Elo): | 59/100 |
| Pozycja : | Pomocnik |
| Data | Rozgrywki |
|---|